Sayfa 548/690 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. 9.2 milyar TL piyasa değerli TRGYO'nun 6 aylık karı 317 milyon TL. Seneler önce yaptığı projeleri satamıyor elinde kaldı.

Daha geçen 3 aylıkta 1.1 milyar TL değerinde arsa almış, her türlü gizlemeye rağmen 558 milyon TL kâr açıklayan KLGYO'nun piyasa değeri ise 2 milyar TL bile değil...

Saçmalığın daniskasi.

2. Daha önce de yazmıştım. Gelen GYO bilançoları içerisinde KLGYO bilançosu ışıl ışıl parlıyor ama yüzüne bakan yok.

3. Günaydınlar;
    Üç gün hisseyi serbest bıraktık millet aya çıkmış bizimki hala yaya.. Dostların atmış oldukları desteklerde fayda etmemiş anlaşılan, Yakında sn Hissedarxd nin kimliği ortaya çıkar nede olsa şirketin kayıtlı ortağı olacak böyle giderse Sn hissedarxd destek destekde bir yere kadar, bırakın anlamıyor kefereler.

Valla bu ara ben de alımlara devam ettim.1.40 altı sorun yok alımlara devam

5. Bırakın bizim gibi 50-100 bin lotları, adamların milyon lotlarla işi olmaz. Çok paraları var, istediği yerde dökerler hepimizi. Şahsen finansal anlamda risk görmediğim hissede, kârlı pozisyonumu kolay kolay kapatmam. Bunu satsam aynı sektörde alacak daha iyi hisse yok bana göre...YTD

6. Holding de olana bak GYO da olana bak..
    Aynı grup yok mu bu hisselerde..
    Orayı uzaya taşıdılar şimdi halka arz yapmaları lazım..
    Belki halka arzdan kazandıklarıyla da buradakileri kazırlar..
    Ümit dünyası.. Nasrettin hocanın yün hikayesi gibi.. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

7. Bilançodaki hisse fona takmış durumdayım, inşallah içeriğinde holding hisseleri de vardır. Da, 9 aylıklarda tam şaşırtıcı rakamlar görürüz.

Valla bu bilancoyla bu beklentilerle ben bu kağıdı satmam satamam.aksi kendi borsaciligimi inkar olur.bunu satıp hangi kağıdı alacağım.dolar altin alsak onlarda baski var ev emlak desen fiyatlari uçuk e faiz de tirt gene en iyisi bunda devam

Sayfa 548/690 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •