Sayfa 552/690 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    R.Başakşehir ve R.Loca satışlarına özellikle bakacağız...Bence buradan yapılan satışları ertelenmiş gelir kısmına atıyorlar. Yani 6 aylıkta R.Bahçeşehir'den ayrıca buradan da 200-250 milyon TL gibi ekstra kar gelmesi mümkün...YTD

Tahmin ettiğim gibi. Ertelenmiş gelir kalemindeki 300 milyon TL lik artış muhtemelen bu iki projeden. Buranın teslimleri için Eylül sonunu söylediler. Yani 9 aylıklarda hasılat kısmında görme ihtimalimiz var.

İstedikleri kadar saklasınlar, bir gün bunların hepsi kâr kısmında gözükecek...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Ülker gibi şirket içi alım satımlarla karı holdinge pompalama ihtimali olabilir, tamamen patronun insafına ve inisiyatifine kalmış.
    Ancak ucuz kalmış olduğu kesin.
    Tüm hisseler zirvelerini geçmişken bu hala zirvenin yarısı kadar etmiyor.
    6 ay içinde 3 TL yi test etme ihtimali çok yüksek bu da yüzde 100 kazanç demektir.
    Gözetimimde ancak daha hızlı hareket edecek olan hisseler olduğunu düşündüğüm için şimdilik dışarıdayım. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. 1 haftadır AL/SAT yapmıyorum bir süper trendin henüz eteklerinde olduğumuzu düşünüyorum.
    Endeks fiyatlamaları günlük yüzde 7-8 lere ulaşıp dik bir açı ile devam ettiğinde benim için kaçma vakti gelir.
    GYO lar layıkıyla fiyatlanmadı, bu grupta yüzde yüze yakın ve bazılarında daha da fazla primler bekliyorum.
    KLGYO yavaş kalır mı endişesi ile bu rallide portföyümün dışında kalsada gözüm üzerinde.
    Devir trade etme devri değil tutma devri.
    Benden bunu duyduğu için iki damla göz yaşı dökeceğini sandığım Sn. Hkm ye özellikle duyurulur.
    Görüldüğü üzere trend varsa AL/SAT yok.
    Herkese bol kazançlar. YTD

4. Son bir aylık performanslar:
    EKGYO : % 25
    AKFGY: % 45
    OZGYO: % 55
    KLGYO: % 30

Sn tahmin ci gözyaşlarımı tutamıyorum.bunlar mutluluk gözyaşları.sonunda sizi de kısmen de olsa bizim takıma transfer ettik.hala tek lot satışımız yok.bunun yolu çok uzun.bu saatten sonra bu trendi kaçırırsam kendimi affetmem.dokuz aylik bilanço gene muhtesem gelecek o kesin.kagitda bence hala baski var ve toplaniyor.

6. Son gelen 6aylik bilanço,kap a açıklanmış projeler arsa alimlari,eldeki nakit, Eylül ayında açıklanacağı dile getirilen inşaat projeleri,kur Garantili mev...daha nasıl bir beklenti olmaliki kağıt gitsin.Demekki pasta büyük Ağustos bitti bitiyor .Eylül de gel.Bulursan bu fiyata...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şimdiden diğer GYO larla yüzde 15-25 marj oluştu ISGYO vs zaten onlar dünya dışı yaratıklar oldukları için onları saymıyorum bile
    Ben de bu marjın kapanacağını düşünüyorum
    O zaman Sn. Hkm çifte kavrulmuş olacak..
    YTD

8. Nedense KLGYO geriden gelecek hissi var bende.. ancak sizin gibi bekleseydim yükselişi kaçırmak korkusuyla kağıt değiştiremezdim. Ben toplam 30 kağıtta al sat yaptığım için bir kağıdım gidince psikolojim etkilenmiyor neticede illaki bir yükselişin içinde oluyorum.
    GYO lardan yukarıda yazdığım 4 kağıttan 3 ünde pozisyon taşıyorum..
    IMKB resmen seviye atlıyor artık 5.000 endeks menzile girdi.
    Tarihi seanslar yaşayacağız.. KLGYO da mutlaka nasibini alacak..
    Kağıtta korkunç baskı var ve ben de her an karlı pozisyonlarımdan geçiş yapabilirim. YTD

Sayfa 552/690 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •