Sayfa 553/690 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Valla benim tarz belli sn tahmini.sizin gibi yapamam o kafar şirketi derinlemesine takip edemem çok yorulurum.bu kağıt bedava aleyhine yapılabilecek tek şey kağıdın üzerindeki inanılmaz baski.ben de tam bu nedenle bu kagitdayim büyük baskılar sonrası olan patlamalar da büyük oluyor.diger gyo lar hakkında bunun ki kadar derinlemesine bilgim yok muhtemelen onlar da hala ucuzdur.bu enflasyon ortamında değerleme ler daha yüksek olmalı.

2. O kedi buraya gelecek demiştim
    1.46 ya kadar verdiler satış fiyatımın (1.45) civarından alımlarım gerçekleşecek.
    Bu arada sattıklarımla aldığım diğer GYO lar ile KLGYO arasında yüzde 10-30 arası marj oluştu.
    Şimdi KLGYO performansı ile arayı kapatabilir. Kimbilir? YTD
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. Günaydın.. bol kazançlar bu arada..

4.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Günaydın.. bol kazançlar bu arada..
    Günaydınlar;
    Bol kazançlar hepimize

5.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    O kedi buraya gelecek demiştim
    1.46 ya kadar verdiler satış fiyatımın (1.45) civarından alımlarım gerçekleşecek.
    Bu arada sattıklarımla aldığım diğer GYO lar ile KLGYO arasında yüzde 10-30 arası marj oluştu.
    Şimdi KLGYO performansı ile arayı kapatabilir. Kimbilir? YTD
    45 lerde gelmiş olmalı alım yazdıysanız

6. Risk almadım aktiften 1.46 dan aldım.
    Bakalım ne yapacaklar ağalar.. YTD
     Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    45 lerde gelmiş olmalı alım yazdıysanız

Bir düzeltme gelmesi normal.onemli olan trend.bu kagitda uzun süre trend yukarı.gerisi ayrıntı.borsadir elbet dalgalanacak.dalgalanma istemeyen k km ye veya faize gudecek

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bir düzeltme gelmesi normal.onemli olan trend.bu kagitda uzun süre trend yukarı.gerisi ayrıntı.borsadir elbet dalgalanacak.dalgalanma istemeyen k km ye veya faize gudecek
    Tmm da sn hkm düzeltme hep bizi düzeltme şeklinde mi olacak.. Başkaları aya uçtu birazda onları düzeltsinler

Sayfa 553/690 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •