Sayfa 584/690 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Sadece isctr de 270 k benim işlemim olmuş..Bu gün rekor olur sanırım

2. Eyvah eyvah.. hanımefendi gelene kadar ekrandan uzak durun .. dünya resesyona giriyor tüm harcamalar, yatırımlar azalıyor dünya hayatta kalma moduna geçiyor.. Ekim ayına kadar geçecek 15 günlük sürede nakitte kalmak en akıllıcası gibi görünüyor.. BITCOIN yıllık en düşüğüne yakın.. yani fırsat buldukça hafiflemekte fayda var.. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Akşama gelecek seans bitmiş olur, ayrıca kripto da da %5 kardan %2 zarara geçtim. Nasıl bir kader bu anlamadım
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. EKGYO da temkinli olun derim 4.10-4.20 trade i yaptım artık bulaşmıyorum.. müşteri topluyorlar izlenimi var.. tavan olacakmış havası yarattılar, hareket aşağı doğru başlayabilir.. YTD

Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    Bir risk de ben aldım tabana yakın yerden ekgyo ya daldım bakalım kısmetimizde ne var

4.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    EKGYO da temkinli olun derim 4.10-4.20 trade i yaptım artık bulaşmıyorum.. müşteri topluyorlar izlenimi var.. tavan olacakmış havası yarattılar, hareket aşağı doğru başlayabilir.. YTD
    ben 4.03 den aldım tekrar siz tabandan aldıgnızda sn tahminci .. geceden emir vermiştim 4.20 ye sonra sabah kalkıp 4.15 e çektim gitmiş bu esnada çünkü hastane işlerim vardır vakit ayırmazdım
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

5. Geçmiş olsun.. Görüldüğü üzere longçulara gel gel yaptılar şimdi yeniden aşağı çekiyorlar.. testere piyasası bu işte.. dişlilere ezilmemek lazım YTD

Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    ben 4.03 den aldım tekrar siz tabandan aldıgnızda sn tahminci .. geceden emir vermiştim 4.20 ye sonra sabah kalkıp 4.15 e çektim gitmiş bu esnada çünkü hastane işlerim vardır vakit ayırmazdım

6.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun.. Görüldüğü üzere longçulara gel gel yaptılar şimdi yeniden aşağı çekiyorlar.. testere piyasası bu işte.. dişlilere ezilmemek lazım YTD
    eyvallah sn tahminci saglık önemli .... evet haklısınız piyasa yapıcılar ava çıkmış durumdalar ..... vallahi çarpılmanın eşiginden döndük bugün ... dün cemaşı 1.50 den sattım hurgz den kısa gün karı yapalım dedik 2.75 den içeri bi aldı bizi 2.54 e kadar çekti bugün sonra 2.79 dan çıkma fırsatı verdi...... trade yapmak çok zor sn tahminci akfen uzun süreli tutacagım bi hisse potansiyeli çok büyük ..... son olarak kiler ile cemaş ın grafigi aynı gibi bir birine paralel hareket ediyorlar ....
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

7. dün zaten belliydi sn tahminci ekgyo da pozitif uyumsuzluk vardı taban oldu aort 4.31 de kaldı .bugün tavana yazdı tekrar tahtacı

8. Emlak Konuttan iyi silkelemişler bizi
    KLGYO diri duruyor bir sinerji var gerçekten yakın takipte olmak lazım.
    EKGYO GYO lara hareket getirdi. YTD

Sayfa 584/690 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •