Sayfa 638/690 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. İyi haftalar, bol kazançlar tüm dostlara

2. Selamunaleykum arkadaslar. Buralara kimseler ugramaz oldu artik. Ne dusunuyorsunuz. 2 sene onceki zirveyi canak tamamlanmis gibi gosterip asagi saldilar. Benim gorusum korkanlari burada silkeleyip yoluna devam edecegi yönünde. Tabi kimseyi etkilemek istemem. Herkes kendi hedefleri dogrultusunda bekler ya da satar. Ben 12 yildir burada oldugumdan artik sabir tasi oldum. Allahtan acil bir ihtiyacim cikmazsa hedefime kadar gerekirse daha uzun sure beklemeyi dusunuyorum. Y.t.d.

3. Merhabalar dostlar;
    İki gündür nasıl sallıyorlar kademeleri anlatamam. Ben dün 50k ya ulaşmıştım sonra sattım çöküşte. zarar 4k oldu dün. bugünse dalgaya denk geldik herhalde 2k yı kurtardım. şimdi 8-10.000 lot harici bulaşmayacağım zira tırstım iki gündür. En az 10-15 kademe indirip toparlıyor sonra bir daha bir daha..Nedir bu yahu ytd

Ağacı sallıyorlar sn şekerli,kağıtda sıkıntı yok diğer gyo larda sıkıntı yok,bu baya bir çıkmıştı düzeltmesini yapıyorlar.Elbet gereken değerini bulacak,ben satmadım bekliyorum,yani garp cephesinde yeni bir şey yok)))))))

5. Günlük al sat yapanlar için sikintili olabilir bu süreç. Ancak uzun vade bekleyenler için çok ta önemli seyler değil. Hedefini bekleyenler zaten ha uc asagi ha bes yukari pek farketmiyor. Zaten satmiyoruz. Bu uzun yolda biraz oyalanmis oluruz sadece. Gerci onceki butun olumlu haberlerden hic etkilenmedi fakat önümuzdeki aylarda konut kredilerinde bir indirim olursa belki onun ruzgariyla bir miktar faydası olur diye dusunuyorum.

6. açığa satış ve kredili işlem yasağı gelmiş
    bu günkü düşüş bundan kaynaklı herhalde
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

7. spk evlere şenlik vbts ne diye verildi anlayamadım.sanki 1 aydır tavan tavan gidiyor

bedelli zamanında ky doğranırken ses çıkarmayan spk yine iş başında
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

8.  Alıntı Originally Posted by sta Yazıyı Oku
    spk evlere şenlik vbts ne diye verildi anlayamadım.sanki 1 aydır tavan tavan gidiyor

bedelli zamanında ky doğranırken ses çıkarmayan spk yine iş başında
    Hayırlı Cumalar;
    Yüksek sesle düşünüyorum. Operasyon öncesi kimlerin elinde ne kadar hisse var, Kimler elindeki gerçek hisseleri satıyor veya gerçekten satılan miktar nedir vb durum gözlemleme çalışması yapıyor olabilirler mi acaba?

Sayfa 638/690 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •