Sayfa 661/690 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Borsa nihayet kapatıldı, bugün KLGYO 2.04 tabandan işlem gördü. Etik olarak elim almaya gitmedi dünyada her şey para değil, ortalık sakinleşsin, yaralar biraz sarılsın borsa tüm vatandaşların eşit şekilde erişebileceği şekilde açılsın ondan sonra bakacağım. SPK nın nasıl bu şekilde davrandığını anlamak imkansız. Servet resmen el değiştirdi ve SPK çok geç topa girdi. Pazartesi dahil tüm işlemlerin iptal edilmesi gerekli en azından son iki gün iptal edilebilir çünkü pazartesi yapılan işlemler hesaplara yansıdı. Son iki günlük işlemler iptal olsa yatırımcı birazcık rahatlamış olur. Ne düşünürsünüz?
    Karar mercii spk değil imkb.
    Olay çok açık.
    2021 dolar operasyonunun aynısı.
    8 den 18.
    Çaattt.
    Şimdide 2 binden 6 binn.
    Çatt.
    El çaka yer çaka.
    Bistte yabancı kalmadığı için dıjjj güçlerde diyemiyorlar.
    Kim yapıyor hepimiz biliyoruz sanırım😥

2. Evet haklısınız, çarşamba günü yapılan işlemler iptal oldu.
     Alıntı Originally Posted by sta Yazıyı Oku
    Nasıl salı günü yaşanmamış oldu çarşamba diyecektin herhalde .salı günü iptal edilmedi
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. Merak ettim kiler hisse geri alımı için bişeyler yaptımı yada afada kızılaya yardımda bulundu mu

ses seda yok ben duymadım eğer öyleyse yazıklar olsun gözlerini toprak doyursun
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

4. Son düzenleme : tahminci; 16-02-2023 saat: 11:59. Sebep: YTD. 55 GÜNLÜK EMA ÖNEMLİ ÇIKARSA ORADA DİRENÇ VAR, BEN NÖTR BEKLİYORUM. YTD

5. Tadımız tuzumuz kalmadı bu depremden dolayı.
    Forumdaş tanıdıklardan depremden kendisi yakını etkilenen var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Tadımız tuzumuz kalmadı bu depremden dolayı.
    Forumdaş tanıdıklardan depremden kendisi yakını etkilenen var mı?
    Sn tahminci merhabalar; Bizzat yakınım yok ancak kaç gündür gözü yaşlı izliyorum. Tanıdıklarım var, bilhassa komşularımdan çok sayıda kaybı olanlar var. İlk gün kızımın aşağısındaki yaşıtı kızın babasından haber alamadık ikinci gün vefat haberini aldık.. Daha bir çok can gitti ve ne uğruna bir kaç mütehatin oyununa ortak olan imzalayan, görmezden gelen , bağıra bağıra gelen bu felaket için birşey yapmayan herkes mütehaitler kadar suçlu.. Bizlerde suçluyuz, ağlamakla olmuyor bunlar, Türkiyemin başı sağolsun

7. Başınız sağolsun Sn. ŞEKERLİ, başınız başımız sağolsun, baksanıza bitmek bilmiyor yine deprem olmuş.

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Sn tahminci merhabalar; Bizzat yakınım yok ancak kaç gündür gözü yaşlı izliyorum. Tanıdıklarım var, bilhassa komşularımdan çok sayıda kaybı olanlar var. İlk gün kızımın aşağısındaki yaşıtı kızın babasından haber alamadık ikinci gün vefat haberini aldık.. Daha bir çok can gitti ve ne uğruna bir kaç mütehatin oyununa ortak olan imzalayan, görmezden gelen , bağıra bağıra gelen bu felaket için birşey yapmayan herkes mütehaitler kadar suçlu.. Bizlerde suçluyuz, ağlamakla olmuyor bunlar, Türkiyemin başı sağolsun

Sayın tahminci iyi akşamlar.
    Tüm gyo lar tabanken bunun primli olmasına ne dersiniz?

Sayfa 661/690 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •