Sayfa 669/690 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Ben 30 yıl finans sisteminde bir bankanın menkul değerler şirketinde yöneticilik yaptım.sizin yaşadığınız gibi çok tecrübelerim oldu.benim de bu hissedeki pozisyonum borsaya ayırdığım kumar parasının % 5'i kadar.Bu bile sinirimi bozmaya yetti ..
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Batık yeşil gyo yu incelemiştim zamanında,tahtası ne zaman kapanır diye beklerken kağıt 20 kat prim yaptı))))))))) Kategorik olarak temeline inanmadığım şirkete bir lira koymam,ona koysaydım param 20 katına çıkacaktı,borsamız maalesef böyle bir yer.Aslında çok da para bağlamamak lazım da adrenalin mi seviyorum nedir,ben borsadan kopamıyorum,az ya da çok hep bir miktar param borsada oluyor.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Oho sn ada benim yerimde olsanız demek kendinizi atacak köprü ararsınız.)))))) borsadaki param ful bu kağıtda ,aylarca zarar yazdı,bekledim lotumu artırdım.Enflasyon bazında düşünürsek baya baya içerdeyim,ama ne yapacaksınız bir umut bekliyoruz işte.Aslında trade işini beceremiyorum orda sıkıntı var,arada satmayı da bilmek lazım))))))Total paramın da yüklü bir kısmı borsada maalesef.

3. Sizin rahatlığınızdan diliyorum tük klgyo yatırımcısına )..iyi akşamlar.. saygılar.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Oho sn ada benim yerimde olsanız demek kendinizi atacak köprü ararsınız.)))))) borsadaki param ful bu kağıtda ,aylarca zarar yazdı,bekledim lotumu artırdım.Enflasyon bazında düşünürsek baya baya içerdeyim,ama ne yapacaksınız bir umut bekliyoruz işte.Aslında trade işini beceremiyorum orda sıkıntı var,arada satmayı da bilmek lazım))))))Total paramın da yüklü bir kısmı borsada maalesef.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sıkıntı yok sn ada.Size de iyi geceler.Saygılar.

5. Sınırsız hisse sınırsız nakite karşı kimse birşey yapamaz,ezer geçer,bizde böyle yazarız, aklıma tek gelen ihtimal bilanço beklentisi ile haddini aşan bir alım yapan olduysa onun posasini cikmarmak için olabilir, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, duygusal düşüncem

Bu maçta hüsrana uğradık.Yapacak bir şey yok.Önümüzdeki maçlara bakacağız.Öyle ya da böyle yenildik bu kesin.

)))))))))))arkadaşlar ben ful kağıtdayım .Bu türkü tüm paydaşlarımızı umarım biraz güldürmüştür.Canınızı sıkmayın

Sayfa 669/690 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •