Sayfa 81/690 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 641 - 648 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by drumt Yazıyı Oku
    2011de kilerden yediğim kazığı unutamıyorum. Bunlara hiç bi b.k olmaz. Sistemin adamları zaten

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynı organizasyon aynı kişiler, işlem şekli bile aynı, hisse ile rüchan arasında 0,5-1 kademe fark sabahtan beri aynı şekilde hisse lehine yani rüçhanı olan satacaksa hisse fiyatının 1 kademe altında satmak zorunda..Rüchanla hissenin aynı fiyata denk gelmesini anlarız da farkın sabahtan beri aynı şekilde olmasının imkanı olamaz birisi kontrol etmiyorsa..SPK incelese görür hemen ama nerde

2. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Brut takasi aldik guzel oldu diyicemde a1 capitalin gun icinde tekrar alma gibo bir derdi yok ki full satiyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Özet Bilgi
    Pay Piyasasında Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AVOD.E, COEM.E ve KLGYO.E paylarında 13/11/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 27/11/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

5. Allah yardımcınız olsun diyeceğim de Allah'lık bir iş de kalmadı ki arkadaşlar.
    Yani hem ihlasta hem de katmerde özellikle A1'in başını çektiği ve küçük yatırımcıyı nasıl düdüklediklerini görüp buna rağmen kilerin bedellisine katılmak bile bile lades yapmaktır.
    Daha SPK onayı gelmeden söylendi bunlar. Biz de ihlasta olan katmerde bize olmaz sanıyorduk. Katmer farklıdır dedik. Değilmiş. Aynı hataya siz de düştünüz. Kiler farklı sandınız ihlas ve katmerden. Umarım en az zararla atlatırsınız ne diyeyim.
    Ben katmerde bedelli bitene kadar bekledim de zaten en başta maliyetim az olduğu için zarar etmeden çıkabildim kağıttan.
    Katmerden sonra bunun bedellisine girmeme kararı aldım. Yoksa almaya niyetim vardı kağıdı.
    Allah sabır versin hepinize.

6. Tavanda 900 bın lot

7. tavanda 2 milyon

En son bu yüzdelik yükselişi etiler de gördüm şimdi de klgyo vay arkadaş umarım gider kazancınız bol olsun

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 81/690 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •