Sayfa 687/690 İlkİlk ... 187587637677685686687688689 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Hisse 6 şubat günü zembereğinden boşalınca ve devamı gelince (3.35-5.35) sermaye artırımı olasılığını ben de düşündüm, son 5 dakikada gelen KAP vs vs ilginç işler, altıncı duyumuz açık olmalı, KLGYO uzun süredir böyle kolay ve bol keseden kar bırakmamıştı. YTD

2. Hisse momentum kaybetti hedef fiyatım 5.80 için 45 kuruşu bekleyemedim 3.30-5.45 kısa zamanda iyi bir marj yarattı, KLGYO senden 35 kuruş alacağım var yaz bir kenara. GYO yatırımlarım başka hisselerde devam ediyor, 4.30’ a gevşerse KLGYO’ da da alım yapmayı düşünürüm. YTD

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Hisse momentum kaybetti hedef fiyatım 5.80 için 45 kuruşu bekleyemedim 3.30-5.45 kısa zamanda iyi bir marj yarattı, KLGYO senden 35 kuruş alacağım var yaz bir kenara. GYO yatırımlarım başka hisselerde devam ediyor, 4.30’ a gevşerse KLGYO’ da da alım yapmayı düşünürüm. YTD
    Sabah olağandışı bişi yok kapı geldi.
    Sonra yine tavan.
    Sanki satıcı gelsin diyeydi.
    Bende verdim 5.60. 5.70.5.80.588

Biz bu filmleri çok gördük😂

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Sn. GP hisse coşkuda satılır olayı doğru, o kadar ucuz kağıtlar var, fırsatlar bitmez, elimde olan hisselerden ULUFA bir bilanço açıkladı, tam beklediğim gibi, daha niceleri var, kar cebe yakışır. YTD.
    Aynen.
    Bende sattıklarımla pair trade yapıyorum.
    Miamiye destek veriyorum😂

5. Miami’ ye desteğimiz 1.5 aydır devam ediyor ayrıca aynı sektörde iki tane daha var A…Y, H…O onlara da desteğe devam, faktoring diğer ilgi alanım, KLGYO’ ya gelince hep bana istediğim rakamdan hissemi geri vermiştir, üzmez! YTD

Miami nedir sn tahminci.Sizin yazıyı okuyunca ben de baya verdim.Kalanlarla bilançoyu göreyim istiyorum.Aslında biraz erken vermiş olabiliriz.Volatilite canımı sıktı bir de kağıt 30 a gider 40 gider diye yazanları okuyunca kağıt pazarlanıyor mu diye endişelendim.Yoksa temele bakılsa hala çok ucuz,ama öyle bir tahtacısı var ki tarihi kar açıkladığı bilançoda kağıdı 2.90 dan tabana basmıştı,o günü hiç unutmam.

Sattıklarımla yeni kağıt almadım,dolar aldım.Bu ara borsa 9000 üstü patinaj çekiyor,sanki milleti mallandırıyorlar gibime geldi.Sonra reis çıkar bir israil konuşması yapar ,hop tepetaklak roller coster a gene bineriz,hazır az bişi para kazanmışken parayı dinlendireyim istedim.Bunda kalan lotları da bilanço sonrası satar olağan memleket aksiliklerinden birini beklerim,nasılsa bizde aksi işler eksik olmuyor,hiç bir şey olmasa reis durup duruken israile giydirir gene bahane yaratırç

8. Sn. Hkm, Miami bir forumdaşımız bilanço sonrası PD/DD si 0.11’ e düşecek (gerçi şimdi o 0.13 oldu) bir GYO şirketine yatırım yapıyor, o konuda Sn. GP ile desteğimizi açıklamıştık. Hisse S…O. GYO’ lar hep ucuz ama belki bir çeyrek daha iyi giderler sonrasını iyi görmüyorum. İkinci eve, işyerine vergi konusu sektörü olumsuz etkileyebilir, stoklar artıyor satışlar düşüyor, son karları alıyor olabiliriz. Kar cebe yakışır, KLGYO 5.00’ ın altını yeniden test edebilir. YTD.

Sayfa 687/690 İlkİlk ... 187587637677685686687688689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •