Sayfa 680/690 İlkİlk ... 180580630670678679680681682 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Aslında bir ay önce çıkmıştım,dayanamayıp gene aldım,sanırım doğru karar vermişim

2. Klgyo 6 ayda yaklaşık 0.7 milyar TL işletme faaliyetlerinden nakit üretmiş. Yılı 1.25 milyar TL işletme faaliyetlerinden net nakit akışı ile kapatsa ve net nakit 0.75 milyar TL olsa şirketin kendini amorti etme süresi mevcut fiyatla (4.5-0.75)/1.25=3 yıl.

Allah allah eskiden sayfalarca bilanço tartışılırdı,kavgalar olurdu.Kimse yok,demek ki herkes satmış.Aslında iyiye işaret ya neyse.

Bakıyorum bakıyorum bundan ucuz kağıt göremiyorum,gsdho vardı o da uçtu,sn tahmincinin dediği lidfa bile ikiye katlamış

Gyo lar arasında da son bilanço ile en ucuz bu oldu diye düşünüyorum.Gerçi sanırım hepsi açıklanmadı diğerleri de açıklansın anlarız rekortmen kim.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Gyo lar arasında da son bilanço ile en ucuz bu oldu diye düşünüyorum.Gerçi sanırım hepsi açıklanmadı diğerleri de açıklansın anlarız rekortmen kim.
    Merhabalar dostlar;
    Sabah bilançoyu inceledim. 3.000 lot ile tekrar aranızdayım, azda olsa sabah aldığım için yine zarardayım ama bunu sn hkm gibi uzun süre bekleyeceğim. Sadece iz olsun diye aldım. Başka hisselerdeyim ve buraya zaten uğramıyordum pek. Bol kazançlarınız olsun

Sn şekerli sizi burada görmek ne güzel,sn tahminci ve GP ye de az bişi aldırabilirsem burada gene baya muhabbet döner.Aslında bir ay önce kağıtdan çıkarken üzülmüştüm,gene alınca sadece buranın muhabbeti bile almama sevinmem için yeterli oldu.3.15 civarı aldığım için şu anda pata sayılırım.Hedef büyük olunca yüzde üçü beşi ne zarar sayarım ne kar.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn şekerli sizi burada görmek ne güzel,sn tahminci ve GP ye de az bişi aldırabilirsem burada gene baya muhabbet döner.Aslında bir ay önce kağıtdan çıkarken üzülmüştüm,gene alınca sadece buranın muhabbeti bile almama sevinmem için yeterli oldu.3.15 civarı aldığım için şu anda pata sayılırım.Hedef büyük olunca yüzde üçü beşi ne zarar sayarım ne kar.
    Hisse nete eski hevesim yok, investing e giriyorum artık, oradaki yorumları okuyorum, halk yatırımda skorkart a bakıyorum. İnvesting hem kripto para ve hisse için ideal. Buradaki seviyeyi asla bulamasam da orası daha rahatıma geliyor artık

Sayfa 680/690 İlkİlk ... 180580630670678679680681682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •