Sayfa 681/690 İlkİlk ... 181581631671679680681682683 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn şekerli sizi burada görmek ne güzel,sn tahminci ve GP ye de az bişi aldırabilirsem burada gene baya muhabbet döner.Aslında bir ay önce kağıtdan çıkarken üzülmüştüm,gene alınca sadece buranın muhabbeti bile almama sevinmem için yeterli oldu.3.15 civarı aldığım için şu anda pata sayılırım.Hedef büyük olunca yüzde üçü beşi ne zarar sayarım ne kar.
    benim maliyet 3.28 civarı

Bugün ben de 3.30 dan da alım yaptım ortalamayı yukarı çektim ,tam bakmadım ama 3.23 civarına geldim sanırım.Bu rakamlar önemli değil,hareket olacaksa bismillahı 4 olmalı.Ama malum kiler işte her şey mümkün,disneyland gibi kağıt,harikalar diyarı))))))

Aslında investingi ben de sürekli takip ediyorum.Oraya üye değilim.Küfür falan çok ama acaip bilgili yorumcular da var,değişik bir mecra.

Sn şekerli 3.29 oldu kara geçtiniz hayırlı olsun)))))))))) Elbet haddim değil ama bu seviyelerden az bişi lot artırsanız fena olmaz mı nedir.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aslında investingi ben de sürekli takip ediyorum.Oraya üye değilim.Küfür falan çok ama acaip bilgili yorumcular da var,değişik bir mecra.
    Küfür olsun benim için konuşmalar da bir veri, zaten öyle kişileri engelle seçeneği var, engelliyorsunuz. Hatta boş ve reklam amaçlı yazışmaları da yazanları da engelliyorsunuz. Ben özellikle grafiklere vs bakıyor ve yararlı olan şeyleri alıyorum. Tavsiye ederim özellikle boş vakitlerinizde bakacaksanız. Birde HALK YATIRIMIN analiz bölümü özellikle bilanço verileri ( SKOR CARD ) çok yararlandığım bir yer. Her hisseniz kantitatif analizleri de yapılıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn şekerli 3.29 oldu kara geçtiniz hayırlı olsun)))))))))) Elbet haddim değil ama bu seviyelerden az bişi lot artırsanız fena olmaz mı nedir.
    , ben alsatçıyım biliyorsunuz

7.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    , ben alsatçıyım biliyorsunuz
    1000 i gitti 3.35 den

aslında erken bekleseydiniz biraz şekerli,olay yeni başladı

Sayfa 681/690 İlkİlk ... 181581631671679680681682683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz