Sayfa 671/690 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681 ... SonSon
Arama sonucu : 5515 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Sn şekerli,bunun huyu bu,güzel bilanço sonrası bir aşağı basıyor, bir iki gün sonra normal yoluna devam ediyor.

2. Fonlar hariç bir hissede uzun vadecilerin yüzde 70 inden fazlası zararda oldukları için uzun vadecidir kişisel görüşüm dur yatırım tavsiyesi değildir

3. Bir hisseyi daha almadan stop un belli olacak, ve stopa uyacaksin bunu yapmadığım her işlemde zarar gördüm

4. STOP her hisse için uygulanmalı özellikle düşüş hacimle destekleniyorsa.. ben bu zarara sigorta bedeli diyorum. Baştan psikolojinizi ayarlarsanız uygulanabilir, boğa tuzağına düşme riski olsa da uygulanmalı ancak hacimle teyit edilirse bu tuzaklardan bir nebze korunmuş oluruz.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

5. Biz 13 kardeşiz, babam vefat edince kardeşlerim önce miras davası açtı, sonra mirasa kayyum atatti, halbuki kalan mallarla para kazanma derdine dusseydik çok karliydi, ancak hepsi zengin olan kardeşler birbirini bitirmeye oynadı, borsada altını cizeyim yanlış düşünüyor olabilirim tamamen bazı guruplar birbirlerini bitirmeye oynuyor,zarar da olup defter değerinin kaç katında olan GYO lar yokmu, borsada 11. Yilim hersabah acaba bugün ne öğreneceğim diyorum, yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir,

Vay güzelim kağıt ne hale geldi.Gelen giden yok,alan satan yok,yorum yok.Durum içler acısı )))))))))))))

Sn şekerli ,gp,tahminci,hissedarxd nerelerdesiniz.Nedir fikirleriniz.Epeydir topik kerbelaya dönmüş.

Kağıdı boşverin sizler nasılsınız ,umarım maddi manevi sıkıntı yoktur.

Sayfa 671/690 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •