Sayfa 39/690 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 305 - 312 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Hisse sahibi, 15 milyon hisseyi borsaya kote ettiği gün hisselerini 2.7 den sattim. Çünkü bu hırsız çetesine yedirecek bir kuruşun yok. 10.5 a çıktı üzülmedim çünkü helal bir para olmazdı. Lütfen küçük yatırımcılar ve yeni borsaya girenler bu hi ve bunun gibi hisselerden uzak durun. Bu hırsızlara paralarınızı kaptırmayın.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ikaleli Yazıyı Oku
    Hisse sahibi, 15 milyon hisseyi borsaya kote ettiği gün hisselerini 2.7 den sattim. Çünkü bu hırsız çetesine yedirecek bir kuruşun yok. 10.5 a çıktı üzülmedim çünkü helal bir para olmazdı. Lütfen küçük yatırımcılar ve yeni borsaya girenler bu hi ve bunun gibi hisselerden uzak durun. Bu hırsızlara paralarınızı kaptırmayın.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kote ettik haberinin amacıda korkutup küçük yatıımcının elindeki hisseleri almaktı ,10.5 başlayıp satmaya başladılar ,bence çogunuda satamadılar; devretikleri gruplar hala satmaya çalışıyorlar tabı alan olursa ytd

3.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    kote ettik haberinin amacıda korkutup küçük yatıımcının elindeki hisseleri almaktı ,10.5 başlayıp satmaya başladılar ,bence çogunuda satamadılar; devretikleri gruplar hala satmaya çalışıyorlar tabı alan olursa ytd
    bunların gözü doymaz.defter değeri 6 liraysa o malı 60 liradan iskontolu olarak çakmak isterler.8 ortalamayla çaktık demelerine inanmadım.biryerlere devir yapmışlardır.buralardan dip yapıp çok yukarılara götürüp kanal manal hikayeleriyle çakacaklarını düşünüyorum.
    Zaten defter değeri 6.buralar hissede yeni dip sayılır bence.
    Ne olursa olsun ben o kanal ihalesini bekleyecem..
    Belki bugün gazbulundu haberiyle birlikte kanal haberide verilebilir.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

4. Yeni TABANA HAZIRMISINIZ

5.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    bunların gözü doymaz.defter değeri 6 liraysa o malı 60 liradan iskontolu olarak çakmak isterler.8 ortalamayla çaktık demelerine inanmadım.biryerlere devir yapmışlardır.buralardan dip yapıp çok yukarılara götürüp kanal manal hikayeleriyle çakacaklarını düşünüyorum.
    Zaten defter değeri 6.buralar hissede yeni dip sayılır bence.
    Ne olursa olsun ben o kanal ihalesini bekleyecem..
    Belki bugün gazbulundu haberiyle birlikte kanal haberide verilebilir.
    çoğu ınsan hersyın farkında ama kımsenın elınde bir sey gelmıyor,ufurukten 15 mılyon lotu sattık dedıler bunun gercek olmadıgını herkes bılıyor ;devretttıklerı grup satmak ıçın çırpınıyor bulursa yuksekten kakalayacaklar ytd

6.  Alıntı Originally Posted by melih2003 Yazıyı Oku
    Yeni TABANA HAZIRMISINIZ
    bunlar anlık düşünüyor alan satana gore karar verıyorlar.tabanda yaparlar tavanda .

7.  Alıntı Originally Posted by melih2003 Yazıyı Oku
    Yeni TABANA HAZIRMISINIZ
    defter değeri 6. Üç ay önce 10 du.safiri sattık borcu kapadık,ertelemiş gelirimiz var,iranlıya dava açtık rezidansları geri alacaz falan filan diye katakulliye getirip 6 ya düşürdüler.iyi bir inceleme ve hesap yapıp gerçek fiyatın ne olduğunu bulmak lazım.bu gelirlerle bu durumda fiyatın daha aşşağılara düşeceğini sanmam.
    5 ay önce 2 liraydı demeyin sakın.o fiyatların dümen olduğunu maltoplandığını şirketin ölmüş eşşek fiyatında olduğunu çok söyledik o zaman.ama kimse lafımıza inanmadı.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

8. Şimdi birileri ben artıya geçecek diye söylemiştim diyen embesiler çıkmaya başladı halbuki kagitb1 haftadır hergun % 10 düşüyor onu söyleyen yok

Sayfa 39/690 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •