Sayfa 47/690 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 369 - 376 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ismail Yazıyı Oku
    teknık göstergeler benım hesaplarıma göre tavan diyor, ziraat bırakmıyor butun hafta 10 kademe kafasını kaldırdı malı bastı ziraat
    bır turlu tavan gelmiyor !

2. tavanı bırak bugün 6.30 üstü kapatmazsa bi kaç hafta bi b...k beklemeyin ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    tavanı bırak bugün 6.30 üstü kapatmazsa bi kaç hafta bi b...k beklemeyin ..

Tapatalk kullanarak iphone aracılığıyla gönderildi
    son 1 yadır klasık hareketler. Sabah asagı gun ortasında yukselıs aksam aynı sevıyesıne donuş

4. Tahtayı anlık takıp edıyorum, ziraat he gun satıcılı bu hafta satılan malın %40 ordan çıktı ve ziraat satışı keserse hisse gider üstüne birde alışa geçerse tavan mümkün gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Tahtayı anlık takıp edıyorum, ziraat he gun satıcılı bu hafta satılan malın %40 ordan çıktı ve ziraat satışı keserse hisse gider üstüne birde alışa geçerse tavan mümkün gibi.
    Ziraatin malida patronun mali hala satmaya çalışıyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    Ben de öyle düşünüyorum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    ben bu kadar ucuza mall satacaklarına inanmıyorum.ucuz derken hisseyi 50 - 60 çıkartıp mal çakmak varken neden 6 lira defter değeri olan hisseyi buralardan satsın.defter değeride çok şüpeli zaten. biranda 10 liradan 6 ya düşürdüler . biz 15 lere doğru çıkar diye bekliyorduk.ayrıca hisse için çok güzel hikayeler varken.
    borcunu bitirmiş.yatırımları bitiyor .sürekli kasaya nakit giriyor. kanal istanbulda arsaları var.ben patronun sattığı hisseleri bitaraflara devir yaptığını düşünüyorum.3 günde hangi ky de 120 milyonluk hisse alacak para olabilir ki...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

8. 5 ay önce 2 lerden hisse ölmüş eşşek fiyatında gelin toplayın şirket sağlam borcunu bitirdi diye az söylemedik.ama ky ler 2 den almıyorlar 9 - 10 olunca kuyruğa giriyorlar.ben patron olsam 50 - 60 tan aşşağı sokmazdım bu malları.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

Sayfa 47/690 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •