Sayfa 4/690 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5515 madde; 25 - 32 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    3 aylık bilanço konusunda fıkrınızı alabılır mıyız?
    faizlerin düşmesi gayrimenkul satışlarına etkisi olucaktır, borçların büyük bölümü kapatılmıştı, sabit gelir kira gelirleri var, bunun yanında daire satışları ne kadar onu bilmeden şu kadar diyemem, yalnız şirket düzlüğe görmüş gibi, ihlas Marmara evleri yapılıp teslim edildiğinde değerleme özkaynak oranı belirgin bir şekilde yükselicektir, tabi en önemlisi bunların ve diğer yapıların satışları önemli, şuan ülke olarak yada dünya olarak yaşanan virüs kaygısı ne zaman sonlanır, bunun yansıması ne olur zaman göstericek, benim 3 aylıktaki beklentim çok olmasa da kar görülebilir düşüncesindeyim,,

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by iiiskender Yazıyı Oku
    faizlerin düşmesi gayrimenkul satışlarına etkisi olucaktır, borçların büyük bölümü kapatılmıştı, sabit gelir kira gelirleri var, bunun yanında daire satışları ne kadar onu bilmeden şu kadar diyemem, yalnız şirket düzlüğe görmüş gibi, ihlas Marmara evleri yapılıp teslim edildiğinde değerleme özkaynak oranı belirgin bir şekilde yükselicektir, tabi en önemlisi bunların ve diğer yapıların satışları önemli, şuan ülke olarak yada dünya olarak yaşanan virüs kaygısı ne zaman sonlanır, bunun yansıması ne olur zaman göstericek, benim 3 aylıktaki beklentim çok olmasa da kar görülebilir düşüncesindeyim,,

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben ise şahsen kanalistanbul ihalesinde şahlanacağını düşünüyorum, şahsi fikrim ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Ben ise şahsen kanalistanbul ihalesinde şahlanacağını düşünüyorum, şahsi fikrim ytd.
    vrusten dolayı ıhale surecı bayagı ilerı tarıhlere sarkar dıye dusunuyorum

4. Galiba 4 TL den Bi bende var sessizlik iyiyemi kötüye i alamet... Bi yorum alalım bilende... Saygılar

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bende 5 bin lot var ve zarardayım, o yüzden sessizce bekliyorum

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 3150 lot bende 3.20₺ maliyetle

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 11000lot ta bende 3.40 malın maliyeti yani yalnız değilsiniz çalı arkasında bekliyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Arkadaşlar merhaba,
    Hafta başında Hürriyet de Kiler amca ile ilgili haber vardı. Bayram değil seyran değil garibime gitti.
    Orada mutlu aile tablosu çizmiş amca.
    Ne diyelim Allah bozmasın da biraz insan millete verdiği sözü hatıra getirmez mi?
    Halka arzı kitleme olarak yaparsan bu senden çıkmaz mı?

Sayfa 4/690 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •