Sayfa 37/690 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 289 - 296 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Hani patron hissesi değildi????
    alıntı yaparak yanıtlamak istediydim ama becerememişim.Sayın newwzz 8.haziranda benim bunların patron hissesi olduğunu yazmam üzerine bunlar patron hissesi değil diye yazmıştı(

Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    bunlar borsadaki 40 kusur milyon hisse .patron hıssesı deği
    l
    Bu gönderiye cevap vermek istemiştim)

3. bundan sonra bu kagıdı aklı olan bulaşmaz .kendı aralarında alıp satsın adiler

4.  Alıntı Originally Posted by gulahmet167 Yazıyı Oku
    Evet yiğidim doğrudur bunların geçmişi hep alavere dalavere çevirmekle dolu meslekleri dolandırıcılık zaten

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    paranın dini imanı yok 25 / 30 sene önce bitlisde babasının bir bakkal dükkanı vardı 1994 de istanbula gelerek market açtılar sonra 3 market yaparak kileri kurdular yürü ya kulum dedi yürüdüler bu günlere geldiler . y t d

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    paranın dini imanı yok 25 / 30 sene önce bitlisde babasının bir bakkal dükkanı vardı 1994 de istanbula gelerek market açtılar sonra 3 market yaparak kileri kurdular yürü ya kulum dedi yürüdüler bu günlere geldiler . y t d
    safiri iranlıya sattık dedıler .kağıdı yuksetıltıp malı boşaltılar sonra iranlı parayı ödemıyor dedıler kagıdı 1.50 lara kadar düşürüdüler .bunların işi hep alavere dalavere .bu arada iranlıya açtıkları dava ne oldu bılen var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    safiri iranlıya sattık dedıler .kağıdı yuksetıltıp malı boşaltılar sonra iranlı parayı ödemıyor dedıler kagıdı 1.50 lara kadar düşürüdüler .bunların işi hep alavere dalavere .bu arada iranlıya açtıkları dava ne oldu bılen var mı?
    sımdı burda da 15 000 lotu borsa da sattık dıyorlar ama bu da buyuk ıhtımalle gercek değil. kagıt bır gruba devredıldı .onlarda hala patronun kagıdı nı satmaya çalışıyorlar

7. 4 kere girdim çıktım, nereden alırsan al aşağı basıyorlar..thtaya çok hakimler, hiç bulaşmayın , adamın donunu alırlar.. bi de askerleri var.. ***aklarlar ))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Kiler ne muhteşem kağıt...hergun istikrarlı şekilde düşüyor...az sonra düşü hizlanacak ve tabaaaan kapatacak.

Sayfa 37/690 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •