Sayfa 247/690 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    süreklı yanılıyorsun dımı, bu kadar bılgılıyım deyıp sureklı yanılıyorsun dımı...sen gıt kendını kandır..ama burda şöyle ıyı boyle ııy dıye yazma.. Aldın ahh da sana yeter
    Benden sadece %3 avantajlı hisse almışsın halâ utanmadan yazıyorsun. Ben yanıldıysam sen de yanıldın ahmak. Şunu anlayacak kapasiten bile yok...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Burayı okuyup alayım mı çok düştü diyen kardeşlerim sakın bulaşmayın
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by hissedarxd Yazıyı Oku
    benden sadece %3 avantajlı hisse almışsın halâ utanmadan yazıyorsun. Ben yanıldıysam sen de yanıldın ahmak. şunu anlayacak kapasiten bile yok...
    senın gıbılere ınandık aldık , ahmak. Bu hıssse duserken. Pazarlayan kaç kıcsı var. Bak bakalım. Kımler hısse çökerken. Olumlu yazmıs . Oku bakalım

4.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    senın gıbılere ınandık aldık , ahmak. Bu hıssse duserken. Pazarlayan kaç kıcsı var. Bak bakalım. Kımler hısse çökerken. Olumlu yazmıs . Oku bakalım
    Ben hiç olmazsa kendi analizlerime dayanarak yaptım yatırımımı. Sen burada yazılanlara göre yatırım yapacak kadar ahmaksın. Yani benden 3-4 tık daha fazla.

Yazdıkça rezil oluyorsun.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5.  Alıntı Originally Posted by smmm45 Yazıyı Oku
    Burayı okuyup alayım mı çok düştü diyen kardeşlerim sakın bulaşmayın
    Hakkını vermek lazım. Yeşil sermaye çok güzel tokatlıyor milleti.. Jet Fadıl bunların yanında çırak kalır

6. alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste...diye bir söz vardı.şimdi bedelli sürecinde yaşananları yapan a1 kapital zararına malları satılıyor bence muhtemelen kredili ..yada patronla anlaşmalı tahtayı *** ediyor.zararını patrondn el altından alacaklar bunun başka bir açıklaması olamaz.küçük yatırımcı burdan mal satmaz...günlükçüler hariç...ytd

7. geleni yutuyor ona göre girecek olanlar 3 kez düşünsün biz çakıldık Allah bilir ne zaman maliyete gelir. mecbur bekleyecez beklediğimiz her günde vahit ve avanesine beddua edecez.

8.  Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    geleni yutuyor ona göre girecek olanlar 3 kez düşünsün biz çakıldık Allah bilir ne zaman maliyete gelir. mecbur bekleyecez beklediğimiz her günde vahit ve avanesine beddua edecez.
    Dur daha beddua etme !! Biz paramızı alalımda geri sonra ne isterseniz yapın

Sayfa 247/690 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •