Sayfa 19/690 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    O kadar lot satilacaksa blok olarak buyuk bir yatirimciya borsa fiyatin dan satilirsa hisse icin olumlu olur alicak adam hisse yi yukarilara tasir .Bilanco kara dondu faizler dusuk vatandas ev alimina yoneldi .Kanal istanbul libya nin suriye nin yeniden imari .Endekse de iyi direndi hersey hisse icin olumlu aslinda hergun tavan tavan giden ici bos batik sirket hisseleri yerine beklentisi olan klgyo gibi hisseler yukselip fiyatlarini katlamali .Sahsi dusunceler yatirim tavsiyesi degildir
    15 mılyon lotu satmaya karar verdılerse alıcısınıda coktan bulmuşlardır. şirketten bır acıklama ya kalmış demektrir
    yatıtım tavsıysı degıldır

2. İnsallah kardes buyuk veya yabanci bir yatirimci alirsa hisse icin cok olumlu olur .Yillar aradan sonra ilk defa sirket reklam filmi cekmis projeleri icin kanallarda donmeye basladi umarim artik zihniyet degismistir sirket icin ve 8 tl den beri bekleyenler zararini cikarir .Hersey olumlu hisse icin .Sahsi dusunceler olup yatirim tavsiyesi degildir .

3. Bu hisse 8leri gördümü hocam

4.  Alıntı Originally Posted by Aceleci Yazıyı Oku
    Bu hisse 8leri gördümü hocam
    5.58 gördü
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Aceleci Yazıyı Oku
    Bu hisse 8leri gördümü hocam
    Birde kiler market vardi zamanin da .İkisi sirket te 6.10 dan halka arz olustu .Birinden biri 8 tl yi de gecmisti ama tam olarak hatirlamiyorum bu mu yoksa market olan miydi .Bu hisse halka arz dan beri genellikle 1.50-4.50 arasi hareketler yapti .2.50 den 5.80 gordugu yilda elimde vardi .Galip ozturk yukseltmisti .Bu hissede yillardir hareketi galip ozturk yapar .Patron 1 kere hareket ettirdi sonra ortaklar satis yapti hisse 1 lira altina kadar dusmustu .Bu hisse de dikkatli olmak gerek .Ama 1 aydir istikrarli yukseldi .Yillardir sirket proje uretmiyordu .Faizlerin dustugu bu gunlerde projelerin reklami geldi .İnsallah eski zihniyet eski fiyat hareketleri degismistir hisse de .İstikrarli sekilde en az 2_3 katina cikmali hisse zira beklentisi cok .Bakiyorsunuz borsa ya ici bos faliyeti olmayan fabrikasi calismayan sirket hisseleri hergun tavan tavan gidiyor .Tum gyo hisselerin den ucuz bu kagit .Bir rygyo %3000 yukseldi dibinden .Veya Sadece 1 ya da 2 projesi olan zarar eden gyo sirkeleri bile 2 ayda dibinden %250-300 prim yaptilar .Bunun defter degeri zaten 6 lira .Bilancolar bundan sonra karli geldikce defter degeri yukselecektir .Kanal istanbul libya imari bunlar haric .Bunlar olursa zaten asil fiyatlama o zaman baslar .Benim hisse ile ilgili genel dusuncelerim bu yatirim tavsiyes degildir iyi kazanclar .

6. 2017 de bende hatırlıyorum tavan tavan gittiği günleri hatta borsada ilk günlerimdi 3.durakta binmiş 4.durakta tavan alarak çıkmıştım ilk defa acemi şansı işte şimdi aynısını hayatta yapmam geçmişte güzel haberler ile yola çıkıldı şirket için ama dediğiniz gibi hiç bir faaliyet geliştiremedi. Galibin şu anda hissesi var mıdır bilmiyorum ama eğer varsa ben onun bu süreci kullanacağını düşünenlerdenim. Hele dediğiniz Libya işi, kanal İstanbul gibi durumların da fiyata etkisi düşünüldüğünde güzel bir gelecek beklemektedir. En sinir olduğum şey sahibi olduğun şirketin tahtasına başkasının sahip çıkması. Burada da galip konuşuluyorsa tahtacı nında kabahati vardır kanımca

7. Tahtaci sahip ciksa zaten fiyat cok daha yukarilarda olurdu .Bazen diyorum komple sirketi alsa galip daha iyi olur .Zira ozgyo da patronla beyagi bir kapistilar borsada sonra galip ozturk komple sirketi satin aldi .1 tl den 2 ayda 11 tl ye goturdu..Bugun bakiyorum yine bircok gyo hissesi tavana degdi .Endeks te artiyor ama bu yerinde sayiyor .Tahtaci uyuyor .Sahsi dusunceler olup yatirim tavsiyesi degildir.

8. 1 lira için bile spekler takla atıyor siz gitmesinden bahsediyorsunuz.

Sayfa 19/690 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •