Sayfa 82/690 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 649 - 656 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Güzel günler göreceğiz bakalım güneş li günler.bolbol.kesnlikle yatırım tavsiyesi değildir

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. eşleşme fiyatımız 427.000 lot ile 2.60

3. Bur ******** spek davulda sende tokmakta..operasyonda bitti.. sık şimdi posamız çıkana kadar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. ruçhan alıp bedellıye katılıp ana hısse cevirdiler ana hisseyi sattılar aradakı marjdan kar yaptılar.

phıllıp ve a1 capıtal tahtayı bitirdi. tabi rüçhanı ucuz satanlarda belkı ne yaptıgının farkında degıl ama bırılerı guzel para kazandı.

bugun ruçhan kapanıyor ana hısse üzerindekı baskıda kalkacaktır yakın zamanda tavan beklıyorum

5. A1'in *** etmediği bedelli görmedim.
    ihlasta da katmerde de aynı şeyi yaptılar. Katmerde kendim bedelliye katıldığım için olanları anlayınca zarar etmeden paramı kurtardım. O yüzden kilere bulaşmadım. Aynı şeyi burada da yapmışlar.
    Şimdi karfuru topluyor onun bunun çocukları. Çıkıp şunların eline verecek bir babayiğitte yok piyasada. Yazık gerçekten.

6.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    A1'in *** etmediği bedelli görmedim.
    ihlasta da katmerde de aynı şeyi yaptılar. Katmerde kendim bedelliye katıldığım için olanları anlayınca zarar etmeden paramı kurtardım. O yüzden kilere bulaşmadım. Aynı şeyi burada da yapmışlar.
    Şimdi karfuru topluyor onun bunun çocukları. Çıkıp şunların eline verecek bir babayiğitte yok piyasada. Yazık gerçekten.
    babayiğide gerek yok toplama ve çarpma bilen biri ruchanı bu fıyatan satıp fırsat vermez bunların elıne . bedellıye nakıt vermek ıstemıyormusun ana hıssenı sat ordan gelecek para ıle bedellıye katıl arada %5 -6 kar kalıyor al ana hisseni sat sende tahtada.

7. bugünkü kıymetli rüçhan satan karedşleriimiz sayesinde yarın 3 milyon lot philip 1.2 milyon a1 ve 500 bin lot gedik 2.31 den seans başı satmaya çalışırlar.bir de birbirlerine düşerlerse 2.30 ların altınıdsa görürüz.

8.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    bugünkü kıymetli rüçhan satan karedşleriimiz sayesinde yarın 3 milyon lot philip 1.2 milyon a1 ve 500 bin lot gedik 2.31 den seans başı satmaya çalışırlar.bir de birbirlerine düşerlerse 2.30 ların altınıdsa görürüz.
    nokta atışı oldu tebrıkler 2.32 kadar verdıler

Sayfa 82/690 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •