Sayfa 48/690 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 377 - 384 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    ben bu kadar ucuza mall satacaklarına inanmıyorum.ucuz derken hisseyi 50 - 60 çıkartıp mal çakmak varken neden 6 lira defter değeri olan hisseyi buralardan satsın.defter değeride çok şüpeli zaten. Biranda 10 liradan 6 ya düşürdüler . Biz 15 lere doğru çıkar diye bekliyorduk.ayrıca hisse için çok güzel hikayeler varken.
    Borcunu bitirmiş.yatırımları bitiyor .sürekli kasaya nakit giriyor. Kanal istanbulda arsaları var.ben patronun sattığı hisseleri bitaraflara devir yaptığını düşünüyorum.3 günde hangi ky de 120 milyonluk hisse alacak para olabilir ki...
    bunların ısı hep alavere dalevera ;o yuzden kucuk yatımcı ılgı göstermıyor bu hisseye

2.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    bunların ısı hep alavere dalevera ;o yuzden kucuk yatımcı ılgı göstermıyor bu hisseye
    üç kağıtçının kralı bunlar.sen bitlisteki bakkal dükkanını batırıp istanbula gel.sonra milyar dolarlık holdink kur.
    kütahya şeker fabrikasının arsasına çök.
    kiler marketi
    kiler gyo yu misliyle borsada millete kakala.yanlış hatırlamıyorsam 3 dolar civarı kakalamıştı borsada.yüzde 40 ta iskonto yapmışlardı.iskontosuz 5 dolar desen 35 lira civarı fiyattta olması lazım.8 yıllada kar payı verdi desek 50 lira olmalıydı şimdiki fiyatı.
    bunlara inananlar gidip sağlam temettü hissesi alsaydı parası 50 liralara gelmişti...bide kul hakkı almak istemiyoruz diyordu halka arz ederken....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3. nugyo ile çok benzerlık gosterıyor aynı anda zirve yapıp brut yedıler nugyo dıpten hızlı dondu ozellıkle brutten çıktıktan sonra.

bızım de bugun son brut bıtıyor, iyi olacak ben ınanıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    nugyo ile çok benzerlık gosterıyor aynı anda zirve yapıp brut yedıler nugyo dıpten hızlı dondu ozellıkle brutten çıktıktan sonra.

hissenin fiyatı tamamen yapay.patron ne derse o.isterse 1 lira, isterse 100 lira yapabilir.senin benim alıp satmam hiç birşey ifade etmez..
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

5.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    hissenin fiyatı tamamen yapay.patron ne derse o.isterse 1 lira, isterse 100 lira yapabilir.senin benim alıp satmam hiç birşey ifade etmez..
    Ben grafiye güveniyorum, teknık olarak önce 8 TL beklıyorum sonrasına bakarım.Patronda önemli tabi

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    nugyo ile çok benzerlık gosterıyor aynı anda zirve yapıp brut yedıler nugyo dıpten hızlı dondu ozellıkle brutten çıktıktan sonra.

nugyo piyasa /defter degerı 11.40 bunun 1 bıle degıl

7.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    nugyo piyasa /defter degerı 11.40 bunun 1 bıle degıl
    aynen katılıyorum o yüzden hergün pozisyon açıyorum

Sayfa 48/690 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz