Sayfa 566/690 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. dünkü maliyete gelsin satar geçeriz..İstiyorsa almak getirir zaten tahtacı

Çok yorucu .al sat tekrar al tekrar sat hem de hemen her gün.bu kadar adrenalin sıhhat bozar.bakin bu hakiki hekim tavsiyesi dır arkadaşlar.saka bir yana benim durum malum hala tek lot satış yok.daha yolumuz çok uzun.en son 1.47 ve 1.52 den alım yapmıştım.buralardan almama şimdilik gerek yok.cidden bir düzeltme olasılığı tüm kayıtlarda var

3. İş yoğunluğum fazlaydı Sn. ŞEKERLİ, ara ara bakabiliyorum.
    Maliyetiniz nedir bilmiyorum ancak bugün yine marj verecektir eğer iradeniz satış yönünde oluştuysa..
    Ben bildiğiniz üzere fazla emniyetçiyim..
    Yukarıda kar birikintisi varsa heyelanın her an olmasını bekler oradan uzaklaşırım..
    Şu an zirvede kar aşmış taşmış.. bir sarsıntı.. bir şimşek çakması.. tüm karı başımıza yığar.. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    keşke dün yazsaydınız bunları, dün kapanışa yakın 55k alım yaptım zarardayız, hiç bilinmez belki kara geçeriz başkaca önemli bir hissem yok, 1.40 lara kadar beklerim bende bundan sonra, Bol kazançlar
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

4.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    İş yoğunluğum fazlaydı Sn. ŞEKERLİ, ara ara bakabiliyorum.
    Maliyetiniz nedir bilmiyorum ancak bugün yine marj verecektir eğer iradeniz satış yönünde oluştuysa..
    Ben bildiğiniz üzere fazla emniyetçiyim..
    Yukarıda kar birikintisi varsa heyelanın her an olmasını bekler oradan uzaklaşırım..
    Şu an zirvede kar aşmış taşmış.. bir sarsıntı.. bir şimşek çakması.. tüm karı başımıza yığar.. YTD
    Dün bir kademe karda sattım aldıklarımın çoğunu, bugün maliyet ortalaması 1.595 alsatlar ile birlikte, biraz önce yarısını 1.60 tan verdim. Kalanı için 62 yi bekliyom kısmet olursa

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Çok yorucu .al sat tekrar al tekrar sat hem de hemen her gün.bu kadar adrenalin sıhhat bozar.bakin bu hakiki hekim tavsiyesi dır arkadaşlar.saka bir yana benim durum malum hala tek lot satış yok.daha yolumuz çok uzun.en son 1.47 ve 1.52 den alım yapmıştım.buralardan almama şimdilik gerek yok.cidden bir düzeltme olasılığı tüm kayıtlarda var
    Valla böyle daha iyi hem adrenalin hem de 300-500 kalıyor günde son 1 aydır. Öncesi biliyorsunuz külliyen zarar

6. Biz hekim tavsiyesi dinleyecek bir millete benziyor muyuz Sn. Hkm!
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    …bu kadar adrenalin sıhhat bozar.bakin bu hakiki hekim tavsiyesi dır arkadaşlar…

7. Haziran ayından beri iyi bir kar marjı ile bu hissedeyim, hedefim 3 ler.
    YTD değildir...

8. Ahh ahh ne diyeyim Sn. Hkm inşallah gerçek olur.. YTD

Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Haziran ayından beri iyi bir kar marjı ile bu hissedeyim, hedefim 3 ler.
    YTD değildir...

Sayfa 566/690 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •