Sayfa 633/690 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    MB nin faizleri yüzde 9 a düşürmesi ve bankalar üzerinde kurulması muhtemel baskı konut kredi faizlerini aşağıya çekebilir bu nedenle GAYRİMENKUL sektörüne bir atak daha yapma şansı yarattı. KLGYO da 1 lotum olsa da ADESE, IHLGM ile çıkıştan faydalanıyorum. KLGYO da olan arkadaşlara bol kazançlar dilerim. YTD
    İyi akşamlar dostlar; buradan kazandığım paralar kripto da verdim 2 haftalık zarar 45k, çıkaracağım diye canım çıkıyor. O nedenle forumu boşladım, aslında hala klgyo da alsat yapmıyor değilim elimde 1k var ve iz olsun diye. Ayrıca 65k da toplam hissem var çakılı. Borsadan kar almasam bayağı bir perişan olmuştum, karlar beni teselli etti. Ayrıca nakitte olmayıp hissede olsaydım son iki haftadır gözü kapalı kriptodaki zarar çıkmıştı ancak ne diyelim nasipten öte köy yok, sağlımıza şükrediyorum. Kalanlara, borsada hissesi olanlara dolaysı ile kazananları canı gönülden alkışlıyorum. bol kazançlarınız olsun
    Son düzenleme : ŞEKERLİ; 25-11-2022 saat: 19:54.

Valla bu kagitda hedef büyük.baya kar ettik ama sanki daha olun basindaymisiz gibime geliyor

Bu kagitdan çıkınca ilerde dohol alırım diyordum.o tren kaçtı.su anda bu daha avantajlı.

Bu arada a takımı olarak buradayız sanırım.sn hissedar dışında çekirdek kadro burada.herkese iyi haftasonlari dilerim

Demin en çok ar tan lara baktım egeendustri 4760 ile tavan olmuş.2010 da iki maaşımdan birikenle 14 den 1000 lot almıştım uc ay sonra 20 den sattım.siki para kazandım diye sevinmiştim.borsa ne değişik bir mecra

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada a takımı olarak buradayız sanırım.sn hissedar dışında çekirdek kadro burada.herkese iyi haftasonlari dilerim
    Bu arada trgyo sessiz ve derinden 16,39 oldu

Trgyo da zamanında bolunmeden kalan 0,4 lot var ekranda kar %600 civarı gözüküyor oda %100 bi daha bölünmüştü %1200 lük kar olacaktı artı fazla olmasada temettüleri de katarsak bayağı kar elde edecektim

Borsada gerçek kazanç uzun vadeden geçiyor doğru kagıtta olma şartıyla

bizimde 16 olmamamız için bir neden yok

7. Ben zaten 11 yıldır hep buradayım sayın hkm. Sayın STA 'nın dediği gibi doğru kağıtta olmak şartıyla uzun vadede kazanmak mümkün. Ben çok yakın arkadaşımın ısrarlı tavsiyesiyle THY bütün hisselerimi 2 TL den satıp bütün sermayemle bu kul hakkı yemez kurtların sofrasına düştüm. Eğer THY nı satmasaydım şu an 12 milyonum olacaktı. Veya o zamanlar Sasa alıp satıyordum. Sasaları satmasaymışım 480 milyon param oluyordu. KLGYO lotlarımı 11 yıldır hiç satmadığım halde bugun bir araba dahi alamıyorum. Bu Kul hakkı yemeyeceğiz diye insanları kandiranlari Allaha havale ediyorum. O ne güzel vekildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Garib Yolcu Yazıyı Oku
    Ben zaten 11 yıldır hep buradayım sayın hkm. Sayın STA 'nın dediği gibi doğru kağıtta olmak şartıyla uzun vadede kazanmak mümkün. Ben çok yakın arkadaşımın ısrarlı tavsiyesiyle THY bütün hisselerimi 2 TL den satıp bütün sermayemle bu kul hakkı yemez kurtların sofrasına düştüm. Eğer THY nı satmasaydım şu an 12 milyonum olacaktı. Veya o zamanlar Sasa alıp satıyordum. Sasaları satmasaymışım 480 milyon param oluyordu. KLGYO lotlarımı 11 yıldır hiç satmadığım halde bugun bir araba dahi alamıyorum. Bu Kul hakkı yemeyeceğiz diye insanları kandiranlari Allaha havale ediyorum. O ne güzel vekildir.
    sayın garipyolcu öyle düşünürsek benimde aynı durumum var thy 2.65 den sattım sasa yı 0.70 den bile aldım o zamanlar sasa nın satış hikayesi vardı satış oldu yabancı bi firmaya sonra iptal dediler şimdiki gruba satıldı benim maliyetim 1.32 ye düşürdüm hepssini 1.75 civarı sattım 73 bin adet ... bölünmeler bedelsizleri filan hesaplarsak 500-600 tl ye denk geliyor .... 40 milyonu geçiyor eski para ile 40 trilyon uzuncu olmak lazım ama doğru zamanda doğru hissede
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

Sayfa 633/690 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •