Sayfa 189/690 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Eveeet, en sonunda forumlara da girmeye başladılar. Güzel. Afgan mısın, Suriyeli mi yoksa Kenya, Somali taraflarından mı kardeş ?
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Akşam netflixte tinder avcısı diye bir flim izledim. Nefesim kesildi dolandırıcılık olayında. Eşimden dolayı saadet zinciri sistemi lokal fırsat diye bir ponzi olayı vardı. Çok uğraştım ama ikna edemedim eşimi ve hem maddi anlamda hemde manevi anlamda çok büyük kayıplar yaşamıştı. O günden sonra hep bu ponzi sistemi ile ilgili konuları okudum ve araştırdım. Bu hisseye geldiğimde de sahiplerinin nasıl biri olduğunu duymuştum ancak akşam bir arkadaş twitter dan sayfasına yazılanları buraya yapıştırınca hepsini okudum ve nefesim flimdeki gibi aynı şekilde kesildi. Düşünün bir patronun sayfasına yüzlerce yatırımcı ahlarını yazıyor ve hesap sahibi hiç oralı olmuyor. Bu Galip Öztürk tede aynı şekildeydi. Yani şerbetli sanırım bunlar. Hatta cimere şikayet edenler bile olmuş. Ondan bile korkmuyor adamlar. Allahtan rüchanları zararlada olsa satmıştım. Şimdi Ana hisseler için beklemedeyim. Rabbbim sonumuzu hayır etsin. YTD

3. Uzun yıllardır buradayım sadece bir avrupa ülkesinden olduğumu söyleyeceğim ve birçok nedenden dolayı ülkemi terk ettim ama siz birkaç tanesinden bahsettiniz yani )

4. Olsun kardeş, sıkıntı yok. Bizim kapımız herkese açık; pasaport, kimlik felan gerek yok. Sınırlarımızdaki bütün engelleri kaldırdık hamdolsun. Girişte sağdaki kuyruk ekmek kuyruğu, orası ucuz oradan al. Sabah biraz erken gir o kuyruğa yoksa ekmekleri eline aldığında epey bayatlamış oluyor.

Tek merakım, Vahitçiğim seni nasıl tokatladı ?
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

önümüzdeki hafta bilançoyu konuşmaya başlarız sanırım.
    eğer dediğiniz gibi birincil piyasada satış yapılmayıp, bütün hisseler holdinge kalacaksa !! ki ben bu fikre kesinlikle katılnıyorum ama yanılma ihtimalim olduğu için ısrar etmiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    21 şubat rüçhan konusu kapanıyor.

23-25 arası satılamayan paylar toptan satış pazarına iner (kesinlikle alıcı olacağım)

1 Mart bilanço (çok iyi bilanço bekliyorum)

"yatırım tavsiyesi değildir"
    Toptan satış pazarından nasıl ve nerden alım yapabiliriz.tümünümü almamız lazım,istediğimiz kadar alabiliyormuyuz.

arkadaşlardan bazıları, birincil piyasada işlem olmayacak diyorlar.

bana göre olacak (iddia etmiyorum)

ama sonuçta

olup olmayacağı netleşsin konuşuruz
     Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Toptan satış pazarından nasıl ve nerden alım yapabiliriz.tümünümü almamız lazım,istediğimiz kadar alabiliyormuyuz.
    "yatırım tavsiyesi değildir"
    Son düzenleme : hayek; 17-02-2022 saat: 12:11.

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Olsun kardeş, sıkıntı yok. Bizim kapımız herkese açık; pasaport, kimlik felan gerek yok. Sınırlarımızdaki bütün engelleri kaldırdık hamdolsun. Girişte sağdaki kuyruk ekmek kuyruğu, orası ucuz oradan al. Sabah biraz erken gir o kuyruğa yoksa ekmekleri eline aldığında epey bayatlamış oluyor.
    Sadece iyi niyetle ülkenizde olduğumu söyleyeceğim ve dil engeli yanlış yorumlanan bir şey yazdıysam aynısını söyleyeceğim.
    Barış.
    Pasaport vs hakkında vergimi ödemek için tüm belgelerim var diyebilirim vs belki pasaport alabilirim ama vatandaşlık veya pasaport almam. Benim için ahlaki olarak doğru değil.
    Hız sınırını bile frenlemeyen biriyim xD
    Tek merakım, Vahitçiğim seni nasıl tokatladı ?
    Kimsenin beni yanlış anlamasını istemem istersen özel mesaj atabilirsin bu benim dil bilgim için iyidir ama ayrıca açıklayabilirim özellikle ingilizce okursan belki mesajımı düzeltebilirsin..

Sayfa 189/690 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •