Sayfa 250/690 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ihlas bunun yanında melek kalır
    resmen ahlaksızlık
    Bunları pek tanımıyoum.İhlaslar bedelli sermaye artırırken,hastahane alıyoruz,söke unu alıyoruz,hatta ünlü bir dergiye söke un alındı haberi yapıldı.sermaye artırımı bitince hepsinin düzmece ve yalan olduğu anlaşıldı.Eğer siz bunların yanında ihlaslar melek kalır diyorsanız körktum..

2. Bunların arsalar gayrimenkuller ya ukraynada yada ellerindeki nakit parayı bitkoinlere bağladılar. Freni patlamış kamyon gibi gidiyor uçurumdan aşşağı. Yarın öbür gün bi kap haberi atıpta kasayı hırsız girdi boşalttı deseler şaşırmam. Ytd.

3. şirket tek bır acıklama bıle yapmıyor

4. Pd dd 0,81 e düşmüş fiyatıda 0,81 e kadar indireceklermi acaba. Olurmu olur ihlasın dibi 25 kuruşlardı.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sayın meslektaşım, duyduğum ya da gördüğüm değil; her seans sonrası balkonda rakımı içerken bizzat lot lot hesapladım yahu. Kafam mı iyiydi, yanlış mı hesapladım diye bakıyorum. Yok öyle bir şey. Aklımın ermediği bu...Şaka maka portföyde % 30 ağırlıkta, diğerlerinin 1 yıllık getirisini 5 günde götürdü amk kağıdı.
    Böyledir bu hisse.
    Çelik gibi irade.
    Sonsuz sabır.
    Bol küfür ister)

İktidar değişirse sonrası nasıl olur bilemem ama böyle bir ihtimal kuvvetlenirse bir operasyon gelebilir sanki.
    Belkide ona hazırlıktır şu andaki zaman.Bilemeyiz.Tek kişi bilir)

Normal şartlar altında orta zekalı bir insan şöyle düşünür.
    Halka arzın dalır bazında onda biri.
    Gerek 2017 de gerek 2020 de halka arz yapılmış borsada.
    Bu fiyatta halka arızın yarısına yapılmış.
    Güccük yatırımcıdan piyasa değerinin yarısı kadar para toplanmış.
    Kaymaklı ekmek kadayıfı)

Doğru tahlilmidir bilemem.Belki orta zeka uygun değil buraya
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Alıntı Originally Posted by Büke Yazıyı Oku
    Pd dd 0,81 e düşmüş fiyatıda 0,81 e kadar indireceklermi acaba. Olurmu olur ihlasın dibi 25 kuruşlardı.
    Piyasa değeri defter değerini 0.42 görmüşlüğüm var)
    Ama olacak diye bir kural yok.

Neticede bistte bir hissenin prim yapması güccük yatırımcı ile olmaz.olmadı.
    Bir ekip çalışması olması gerekiyor.Ekip varsa iş yapar yoksa yapmaz.
    Baktım şöyle fiyatlara gerçekten çok komik fiyatlar var.
    Ama deve bir para alan yookkk
    Deve bin para alan çoookkk
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

7. Bu kadar haysiyetsiz patron olmaz. 1sene önce %400 bedelli yap bu senede %125 yap. Birde sıfıra kadar düşmek için elinden geleni yap. Bunların yatacak yeri yok. Ulan bi çıkta dedi şirket değerimiz *** oldu piyasadan şu kadar milyonluk hisse geri alımı yapacağız. Bunların bırak hissesini dairesini verdikleri su bile içilmez onun içine bile zehir koyarlar. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Piyasa değeri defter değerini 0.42 görmüşlüğüm var)
    Ama olacak diye bir kural yok.

Neticede bistte bir hissenin prim yapması güccük yatırımcı ile olmaz.olmadı.
    Bir ekip çalışması olması gerekiyor.Ekip varsa iş yapar yoksa yapmaz.
    Baktım şöyle fiyatlara gerçekten çok komik fiyatlar var.
    Ama deve bir para alan yookkk
    Deve bin para alan çoookkk
    Bunlarda ekibin alası var bütün işleri kycıyı söğüşlemek. Şeytan bunların arasına girse korkar kaçar.ytd

Sayfa 250/690 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •