Sayfa 467/690 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 5515 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Çok tesekkur ederım.

2. Aslinda inandıgın ve gelecekte beklenti si olan kagitlarda yilmadan bekleyeceksin ...1 ay 2 ay 3 ay sonra bir hareket geliyor ve bekledigine degiyor.Ben takip ettigim kagitlardan bazilari...Doas...25/28 araliginda dondu dolasti 80 lere gitti.Uluun 8 lerde döndu dolasti 12 lere geldi..ki yolu var gibi daha..Bakalim bu zat i sahane ne dusunuyor...Hergun konut krizi ucan emlak fiyatlari bulunmayan kiralik evler haberlerin onemli kısmını olusturuyor..Daha ne olsunki Klgyo icin devamli proje uretiyor.bilanco duzeliyor.Kagit 1.20 lerde..Hani marketlerde ucuz ürünler bolumu olurya.Buda Borsanin ucuz ürünü..Ama alan yok ki bir sorunu var herhalde.
    ...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Reklamlar vs holding arzının alt yapısı olabilir.
    Piyasa genelde zayıf ama enflasyonist ortamın karşısında direnmek zor, hisselerin çoğu düzeltme yapsa da yönlerini mecburen yukarı çevirecekler. Hiperenflasyon dan bahsediyoruz neticede.. Düzeltmenin tamamlanmasını bekliyorum şahsen..
    Güçlü bir dönüş yaparsa yeniden KLGYO ya fiyattan bağımsız girerim. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Şimdi kiler holding halka arz ediliyor,hem de ortak satışı şeklinde.Ben ortaklardan olsam holdingin en önemli iştiraki olan klgyo nun bu günlerde tavan tavan gitmesi için dua ederdim,öyle ya kimseye ulan senin amiral gemisi olan iştirakin ne ki sen ne olacaksın dedirtmezdim.Bilmem anlatabildim mi arkadaşlar.Ben bugünlerde baya hareketlilik bekliyorum

5. Abileri ÜLKER nasıl yapıyor ona bakmak lazım..
    Arka teker ön tekeri takip eder..
    En iyisi bir şey beklemeden fiyat hareketlerine odaklanmak..
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

6. 7.5 milyar Tl piyasa değerine sahip SNGYO'nun 2022/I çeyrek hasılatı 165 milyon Tl, 1.6 milyar T piyasa değerli şirketin hasılatı 420 milyon Tl.

Böyle salak bir piyasa...Saçmalığın zirvesindeyiz resmen...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Bu hafta o hafta mı göreceğiz.

#KLGYO #matriks http://share.matriksdata.com/shareMa...05161814165469

1.25 üzeri kapanışlar uzun vadeli AL sinyali oluşturacak...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sn hissedar hacim yok bir şey yok.Takaslara bakıyorsunuz bir yanda tek satıcı bofa tabana kadar satmış ertesi gün tek alıcı bofa tavana kadar almış falan.Kağıt tamamen toplu adamlar istedikleri gibi hareket çekiyorlar.Zaten milletin maliyeti yukarda kimsede paçal yapacak heves kalmamış,e satan da yok,satan olmayınca kızıyor yukarı sürmüyor,kağıt kitlendi,sanırım bilançoya kadar böyle gideriz 1.10 ila 1.30 arası doldur boşalt sallan yuvarlan gideriz.Bua arada bugünkü takas nasıl.

Sayfa 467/690 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •