Sayfa 178/690 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. ****lik devam ediyor...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Sn. Fibonacci, ikinci bedellinin amacı güven kırıp mal toplamak olabilir mi? Saçma bir düşünce olabilir belki ama böyle bir ihtimal mümkün mü?
    Şahsen ben bu bedellinin niye yapıldığını anlamadığımı defalarca yazdım. Akla gelen en makul ve mantıklı seçenek bu gibi. Adamlarda zaten zibil gibi para var, bütün şirketleri kamu ihalelerinden ballı kaymaklı paralar kazanıyor. KLGYO desen zerre ihtiyacı yok bu bedelliye. Hafriyat için para harcayacaklarına kargalar bile güler. Oranın (Abbasağa) hafriyatı çoktan bitti. Geriye bir tek bu seçenek kalıyor bence de...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. bölündükten sonraki pastamız..ytd

valla benim bu hissede hiç bir öngörüm tutmadı

sn. ünsali zaten bu hususu dile getirmiş

hissede geldiğimiz noktayı anlamakta zorlanıyorum. şu gelecek bilançoya bakıyorum bi de fiyata !

rüçhan müçhan bedelli falan filan tamam da böyle saçma salak bir piyasa fiyatı olurmu ?
     Alıntı Originally Posted by heisenberg01 Yazıyı Oku
    bence a1 ruchanları lota cevirip kendi yakınlarına virman yapıp . sattı algısı yaptıgını dusunuyorum. muhtesem geleceğini beklediğim bilanço öncesi lot topluyor. siz ne dusunuyorsunuz sy.hayek .

5. Şimdi ana HİSSENİN dibi 1,03 rüchanın dibine 4 kademe kaldı. Taban 0,09.
    RÜÇHAN SONRASI: 0,09 + 1,25 = 1,34 / 1,25 = 1,072 yani ana hissenin dibinden %4 yukarıda. Hangi aklı başında %4 lük riske girip piyasadan rüchan toplayıp Hisse sahibi olmak için mücadele verir. Şuan ya oyun oynanıyor, yada elinde rüchan olup sıkışan veya haberi olmadan bedelliye katılmayanların paraları dahil hiç edilecek. Çok haince kurguluyorlar her şeyi. YTD

6. Bu fiyattan bile alici gelmemeside ilginc. Demek ki bizde hata vardi. Sonuca katlancaz kurusluarda. Yaziklar olsun boyle sirkete

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Daha millet ruchan satma pesinde. Aptallar 0.35 den vermemis 0.11 den veriyo

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 178/690 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •