Sayfa 146/690 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. 11/02/2022
    KİLER HOLDİNG A.Ş. 331.974.283,19 50,19 50,19
    DİĞER 329.490.657,3 49,81 49,81
    Toplam 661.464.940,49 100 100
    son durum
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

2. Hacim iyice daraldı, eşleşmelerden ve gün içi hareketlerden de anlıyoruz bunu. Şahsen Salı gününden sonra verdiklerini aynı hızla geri alacağını düşünüyorum. Çünkü bilançoya da çok az zaman kaldı ve hemen herkes mükemmel bir kâr rakamı geleceğini ve hisse fiyatının mevcut rasyo ve beklentilerle komik yerlerde olduğunu görüyor. Böyle devam ederlerse diğer hisselerdeki pozisyonlarımı buraya taşıyacağım. Resmen saçma fiyatlamalar.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Kar 5 milyarda gelse hikaye. Adam temettumu veriyo sanki. Tarihinde 1 kez bile vermemis
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Hacim iyice daraldı, eşleşmelerden ve gün içi hareketlerden de anlıyoruz bunu. Şahsen Salı gününden sonra verdiklerini aynı hızla geri alacağını düşünüyorum. Çünkü bilançoya da çok az zaman kaldı ve hemen herkes mükemmel bir kâr rakamı geleceğini ve hisse fiyatının mevcut rasyo ve beklentilerle komik yerlerde olduğunu görüyor. Böyle devam ederlerse diğer hisselerdeki pozisyonlarımı buraya taşıyacağım. Resmen saçma fiyatlamalar.
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Konu değer ile ilgili, bir şey ucuz olabilir ama bedava olamaz mesela. Bunun gibi. Piyasada fiyatlamalar belirli gerçekler ya da beklentiler üzerinedir; hisse bedelli sermaye artırımı gerçeğini (gerginliğini) zaten 2.10'lu seviyelerden 1.70'li seviyelerine düşerek satmıştı. Emsallerine göre o dönem de ucuzdu. Şimdiki fiyatlama aynı gerçekliğin tekrar satılması gibi saçma bir durum. Olumsuz bir haber bir kere satılır 10 kere değil. Öyle olmuş olsaydı piyasa olmazdı bunu demek istiyorum.

5. Haklisin o konuda. A1 bi gitse kurtulacak tahta 1.15 in bile kalkmasina tahammulu yok. Su ruchan tahtasi kapansin bakalim
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Konu değer ile ilgili, bir şey ucuz olabilir ama bedava olamaz mesela. Bunun gibi. Piyasada fiyatlamalar belirli gerçekler ya da beklentiler üzerinedir; hisse bedelli sermaye artırımı gerçeğini (gerginliğini) zaten 2.10'lu seviyelerden 1.70'li seviyelerine düşerek satmıştı. Emsallerine göre o dönem de ucuzdu. Şimdiki fiyatlama aynı gerçekliğin tekrar satılması gibi saçma bir durum. Olumsuz bir haber bir kere satılır 10 kere değil. Öyle olmuş olsaydı piyasa olmazdı bunu demek istiyorum.
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sonuçta rüçhan da şirkete ait bir değerdir arkadaşlar ve hafta başından bugüne % 50 düştü. Bu düşüşü destekleyecek tek bir neden var mı ? Yok. Daha dün İstanbul'un en güzel ve pahalı lokasyonlarının birinden 15 dönüm yer satın aldı bu şirket 341 milyon Tl'ye. Projeler, arsalar, araziler, var olan nakit, borçsuzluk...

7. A1 şirketin kasasına para sokuyor Rüçhan alıyor 1.25 şirkete ödeyip kasaya koyuyor ana tahtada vatandaşa satıyor her sattığı lot dolaylı yoldan bedelliye katıyor zaten alanı.

8. 1,15 den alınır mı yoksa biraz daha bekleyip salı günü mü almalı yoksa hiç bulaşmamalımı

VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 146/690 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •