Sayfa 194/690 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Kiler Holding'e ait nominal tutar her gün artmakta.

331.974.283 lot ile başlandı bugün itibariyle 571.317.137 lot olmuş. İyi mal toplamışlar bence. Bu bedellinin tek amacı da buydu zaten. Artık eminim.
    721.317.137 lot olmuş. Hatırlatırım 747 milyon lot olduğunda bedelli öncesi pozisyonu olmuş olacak. Yani kullanılmayan rüçhanlar da dahil sadece 26 milyon lot kaldı.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Eminim ki buradaki hiç kimse 7/24 Allah, kitap, namaz deyip ellerinden Kuran düşürmeyen; zekat, fitre, sadaka, kurban yoluyla verilmiş olan "ben size bütün varlığınızı paylaşmanız için verdim" ilahi mesajına rağmen hem de mübarek 3 aylarda kendi hissedarına kumpas kuran bir dincinin kağıdını "değer yatırımı" olarak almamıştır. En azından ben almadım. An itibariyle benim için bu hisse emsallerinden ve sektör ortalamalarından gayet ciddi oranda iskontolu işlem gören; borcu olmayıp bilakis kasası para dolu, projeleri takır takır satan haliyle piyasa değerlemesi en kısa sürede emsallerine gelme potansiyeli taşıyan kısa vadeli "spekülatif" bir yatırım.

Belkide dine imana gelmiş bu seneden itibaren temettü vereceklerdir ne biliyon. Adam daha geçen gün BAE'de idi, geçerken uğramış umre de yapmıştır illaki. Allah'tan umut kesilmez.
    dini karıştırmasanız daha iyi olur.
    adama dinci demeniz de doğru değil. adam başka bir merhalede

3. Konunun dinle ilgisi yok, orada anlatılmak istenilen şey patronun kişiliği. Yani şunu bile yazdım, inanamıyorum resmen...

4. Açılış çok cansızdı. Kağıttaki baskı kalktı dur şuradan 3-5 bin lot alayım diyen tek bir yatırımcı yoktu.

Bu mudur budur ?!

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Konunun dinle ilgisi yok, orada anlatılmak istenilen şey patronun kişiliği. Yani şunu bile yazdım, inanamıyorum resmen...
    Bende diyorum ki kişiliğiyle dinin ilgisi yok bilakis kendisi son derece üst düzey elit bir munafıktır.Menfaat icabı yapmayacağı şey yok. Sadece bu adamla ilgili değil zamanın kızıl koministi diye tabir edilen kişilerinde nasıl bir anda donduklerınıde gördük neden menfaat ve para. parayı kendine ilah edinenlerden herşey beklenir. her kisveye girerler bir gün müslüman görünüp ertesi gün başka bir şey.işte din bunlara munafık der.

6. bu kadar düşen kağıtlar bir yerde ölü kedi sıçrayışı yaparlar. bu kağıt ölü sinek sıçrayışı bile yapmaktan aciz durumda.karadelik gibi herkesi yuttu

7.  Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    bu kadar düşen kağıtlar bir yerde ölü kedi sıçrayışı yaparlar. bu kağıt ölü sinek sıçrayışı bile yapmaktan aciz durumda.karadelik gibi herkesi yuttu
    O ölü kedi sıçraması oyuncunun elinde mal kaldığı zaman yapılır,burada demekki gelene geçene vermişler ki ona bile ihtiyaç duyulmuyor.Şu yaşananların garip olması dışında piyasanın hiç ilgi göstermemesi de enteresan.

8. Aynısı pekgy oldu 1,46 TL den aşağı saldı bölündü 0,89 geldi şimdi 0,9 TL orda kaldı

VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 194/690 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •