Sayfa 338/690 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Spk ilgili kişiye

Kiler gyo şirketi için onayladığınız bedelli sermaye artırımı sonrasında şirket hisseleri sadece 3 gün içinde %20 değer kaybetti. (7-8-9 Şubat 2022)

Ancak yapılan işlemlere bakıldığında A1 Capital, İnfo ve Marbaş menkul değerlerden işlem yapan şahısların/kurumların bilinçli bir biçimde SUNİ FİYAT OLUŞTURARAK diğer yatırımcıları zarara uğrattıkları açık ve nettir.

Bu işlemleri incelemenizi ve bu 3 kurum ve işlem yapanlar hakkında suç duyurusu, işlem yasağı ve kurumlara ceza dair gerekli yaptırımların uygulanmasını istiyorum.

Haata yapılan işlemler diğer bireysel yatırımcıları zarara uğrattığı için dava yolunun açılmasını özellikle dikkate alınmasını istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla
    -------
    İlgi:09.02.2022 Tarihli Başvurunuz

İlgi’de kayıtlı başvurunuz Kurulumuz kaydına alınmıştır.

Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası (SPKn)* Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

2. Karı bilançoda çok güzel sakladı ve birinci çeyrek sonuçları gelene kadar maskeleme yoluna gitti. Sanki ilk çeyrek sonuçlarına kadar kısa soluklu tepki yükselişleri görülebilir ancak uzun soluklu bir yükseliş zor görünüyor. İlk çeyrek sonuçları ile kayıpları hızla telafi eder düşüncesindeyim. Aksi gibi savaş, FED faiz artışı, ciddi dış ticaret açığı gibi sıkıntılar bizi bekliyor, konjonktür de destek vermiyor. Sanırım artık 0.90 direnç olarak çalışacak.
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    sen yaz her dusuncenı yanlıs anlamayız. umarım yanılırım ben ama, nıhayetınde bu hısse cıddı operasyon yedı, 1 yıldan once toparlar mı sence. herkesde ucuzdan mal toplad.. malıyetı her ne kadar yuksekler varada, 0,83 ıle 0,90 arasıda cok malıyetlenen oldu, patron bılıyorkı en ufak yukselmede bunlar satıp cıkacak..bu sebepten bır yıl yatayda kalırmı sence, umarım ben yanılırım ama maalesef bu sekılde dusunuyorum..sız ne dusunuyorsunuz ?

3. Sn. Hayek, elinize sağlık tüm hisse sahiplerinin benzer bir mesaj yazması faydalı olur, en azından ceza alsınlar.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Spk ilgili kişiye

Kiler gyo şirketi için onayladığınız bedelli sermaye artırımı sonrasında şirket hisseleri sadece 3 gün içinde %20 değer kaybetti. (7-8-9 Şubat 2022)

Ancak yapılan işlemlere bakıldığında A1 Capital, İnfo ve Marbaş menkul değerlerden işlem yapan şahısların/kurumların bilinçli bir biçimde SUNİ FİYAT OLUŞTURARAK diğer yatırımcıları zarara uğrattıkları açık ve nettir.

Bu işlemleri incelemenizi ve bu 3 kurum ve işlem yapanlar hakkında suç duyurusu, işlem yasağı ve kurumlara ceza dair gerekli yaptırımların uygulanmasını istiyorum.

Haata yapılan işlemler diğer bireysel yatırımcıları zarara uğrattığı için dava yolunun açılmasını özellikle dikkate alınmasını istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla
    -------
    İlgi:09.02.2022 Tarihli Başvurunuz

Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası (SPKn)* Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.

Bilgilerinize sunulur.
    sn hayek elinize sağlık,iyiki varsınız...

5. Endeksi bankalar, demir çelik ve telekomünikasyon hisseleri ile tutuyorlar. Artık endeksi tutacak adam gibi bilanço da gelmeyecek, bence sarı ikaz.. YTD.

6. Pekgy ile aynı fiyat oldular 0,85tl

VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    #2200747306 Başvuru Detayı

Başvuru Tarihi:

Başvuru Yolu:

Başvuru Tipi:

İLGİ: Borsa İstanbul A.Ş.nin 11.02.2022 gün ve 1001249 sayılı Kamu Aydınlatma Platformu açıklaması

1. İlgi açıklamada özetle, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (KLGYO.E ve KLGYO.R) pay piyasasında Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle 36498714 MKK Sicil numaralı Serkan AKIN isimli şahıs hakkında bir takım idari tedbir uygulamaları getirildiği açıklanmıştır.

2. KLGYO ve KLGYOR paylarında 07.02.2022 - 11.02.2022 tarihleri arasında yapılan bu "mevzuata aykırı işlemler" sonucu 07.02.2022 tarihinde 0.37 referans fiyat ile işleme başlamış olan KLGYOR paylarının sadece 5 gün içerisinde % 50 oranında düştüğü ve biz yatırımcıların çok kısa bir zamanda çok ciddi oranda zarara uğradığı sabittir.

3. Yatırımcıları kısa zamanda, sadece maddi olarak değil aynı zamanda manevi olarak bu büyüklükte bir zarara uğratan; sermaye piyasasının güvenilir, şeffaf, etkin, istikrarlı, adil ve rekabetçi bir ortamda işleyişine ve gelişmesine engel teşkil edecek nitelikteki bu hukuksuz emir ve işlemlerin 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu 106 ve devamı maddelerinde açıklanmış olan suçlar bağlamında tüm yönleriyle araştırılmasını, adı geçen kişiyle birlikte hareket eden kişi ya da kurumların tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulmasını, neticeden biz yatırımcıların bilgilendirilmesini saygıyla arz ve talep ederim.
    -----
    İlgi:14.02.2022 Tarihli Başvurunuz

Bilgilerinize sunulur.
    Eline sağlıkta ben hukuk bitti diye mesleği bitirdim geçen sene sonu

8.  Alıntı Originally Posted by fikret Yazıyı Oku
    Pekgy ile aynı fiyat oldular 0,85tl

VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mrgyo - pekgy - klgyo.. hepsi 85 kuruş... şaka gibi değil mi ?

mrgyo.jpg

pekgy.jpg

http://share.matriksdata.com/share.a...03022112434726

http://share.matriksdata.com/share.a...03022115322851

Sayfa 338/690 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz