Sayfa 665/690 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Bir şey olmaz.Sabah seansının böyle olabileceğini düşünüyordum.Korkutma için en güzel an,mükemmel bir bilanço sonra çakılan bir kağıt,bundan bir halt olmaz düşüncesi için en uygun senaryo.Cumaya kadar 3 ün üstüne atar,bence sıkıntı yok.

Borsada genel bir çöküş olmazsa sıkıntı yok.Sanırım seçime kadar o cenahta da sıkıntı yok.Maşallah varlık fonu tüm kağıtları alır gene borsayı düşürmez.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bir şey olmaz.Sabah seansının böyle olabileceğini düşünüyordum.Korkutma için en güzel an,mükemmel bir bilanço sonra çakılan bir kağıt,bundan bir halt olmaz düşüncesi için en uygun senaryo.Cumaya kadar 3 ün üstüne atar,bence sıkıntı yok.
    İnşallah sn Hkm

4. Stop a riayet etmemenin cezasını çekiyorum,kimsede suç Yok, akşam kurduğum hayale bak fiyata bak

5. Atacak kurşunun varsa düşüşler uzun sürmez, şu anda tahtacı hisse sahiplerini tartıyor, analiz ediyor ona göre yol haritasını belirleyecek. YTD

Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Stop a riayet etmemenin cezasını çekiyorum,kimsede suç Yok, akşam kurduğum hayale bak fiyata bak
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

6. Bu yaşadığımız depremle beraber (gelecek istanbul depremi olacak olması hasebiylede) markalı konutların ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmış olduğundan ve GYO larında PD/DD leri BİST teki diğer firmalara göre oldukça cazip bir hal aldığı için; ben bu sene GYO ları seviyorum. KLGYO bilançosu oldukça sağlam duruyor. KAP a yolladığı değerlemelerin ve varlıklarının tamamı yaklaşık 650 milyon USD. civarında idi. Şuandaki değeri 2,75 fiyattan 200 milyon USD nin altına inmek üzere. Hoş bir durum oluşmuş gibi.

Ben bundan sonra mahalle arasından herhangi bir mütahitten ev almayı kesinlikle düşünemem. O yüzden güçlü markalara ihtiyaç olduğunu düşünüyorum TOKİ, KİPTAŞ, EMLAK KONUT ve onunla ortak iş yapan firmalar( KLGYO ve diğerleri gibi) ve onların denetiminde yapılacak projelerden ev almak isterim. Benim gibi milyonlarca insanında aynı düşüncelere sahip olduğunu düşünüyorum.

Artık borsa da Bankalar ve GYO lardan başka pek ucuz hissede kalmadı gibi...

Yatırım tavsiyesi değildir...

İlginç kağıt.Yeni girenlere allah kolaylık versin.Biz alışkınız.Artık ben de baya eski sayılırım.Uzun süre de öyle kalacağım galiba.Adamlar inada bindirmiş.Bu kağıt bizden sorulur havasındalar,realite de gözüken o ki haklılar..Benim olayım malum temeli sağlam olduğu müddetçe buradayım.Bu ara ekonomi malum borsaya taze para sokacak halimiz kalmadı.Ama olanlardan da kar realizasyonu bu seviyelerden asla yapmam.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İlginç kağıt.Yeni girenlere allah kolaylık versin.Biz alışkınız.Artık ben de baya eski sayılırım.Uzun süre de öyle kalacağım galiba.Adamlar inada bindirmiş.Bu kağıt bizden sorulur havasındalar,realite de gözüken o ki haklılar..Benim olayım malum temeli sağlam olduğu müddetçe buradayım.Bu ara ekonomi malum borsaya taze para sokacak halimiz kalmadı.Ama olanlardan da kar realizasyonu bu seviyelerden asla yapmam.
    Valla sn hkm yarın tavanda yapsa zararı kurtarmayacak gibi... 14k vardı düne kadar 70k bugün ekledik. Atacak mermi de kalmadı artık uzuncuyuz sanırım. Aklım almıyor nasıl bu kadar kar getiren bir şirket bu kadar hacimli taban olur.

Sayfa 665/690 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •