Sayfa 672/690 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn şekerli ,gp,tahminci,hissedarxd nerelerdesiniz.Nedir fikirleriniz.Epeydir topik kerbelaya dönmüş.
    Piyasa kötü bizde kötüyüz😂
    Hisseye gelince
    Sermayesinin iki misli karla bu fiyata hisse ben görmedim.
    Ama piyasa AKP gidişine oynuyorki elini süren yok.
    Amerikalıların lafı geliyor akla.
    Ucuz kağıt ucuzdur😂
    Elinde olanlar katolik nikahında sanki

2. Sn. Hkm sorduğunuz için teşekkürler, ben iyiyim, seçim sonrası senaryolar üzerine kafa yorarak yatırımlarıma son şeklini veriyorum. KLGYO 2.10 çok güçlü destek buralardan dönmesi lazım burayı kırarsa teknik olarak 1.66’ nın önü açılır. Ancak benim şahsi düşüncem 1.90’ ın altının çok zor olduğu yönünde. GYO karları bu yıl sıkıntılı gelebilir geçen yıl gibi olmaz. Sevgiler.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn şekerli ,gp,tahminci,hissedarxd nerelerdesiniz.Nedir fikirleriniz.Epeydir topik kerbelaya dönmüş.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. Bir hisseyi daha almadan stop unu belirleyecek sin,yoksa benim gibi 4 liradan aldığın hisse 2 liraya düşer, sende bakarsin pala gelip el atsa diye,1.80 de alış yapabilirim gelirse yüzde 2 stop şartıyla belki gelmezde yukarı giderse ne mutlu. Yatırım tavsiyesi değildir, emin olun vasıflı bir yatırım ci olup para kazansam buraya tek satır yazmam,terapi niyetiyle yazıyorum

4. Çok doğru, sadece bu hissede değil her hissede STOP koymak lazım. 2 kere üzülür 10 kere mutlu olursunuz.
     Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Bir hisseyi daha almadan stop unu belirleyecek sin,yoksa benim gibi 4 liradan aldığın hisse 2 liraya düşer, sende bakarsin pala gelip el atsa diye,1.80 de alış yapabilirim gelirse yüzde 2 stop şartıyla belki gelmezde yukarı giderse ne mutlu. Yatırım tavsiyesi değildir, emin olun vasıflı bir yatırım ci olup para kazansam buraya tek satır yazmam,terapi niyetiyle yazıyorum

5. Bilançoyu genel olarak beğenmedim, detaylara bakacağım.

6. Kar beklentimin çok altında geldi, fiyat beklentimi biraz daha aşağı çekiyorum. Bu durumda 1.90 kırılabilir ve 1.66 görülebilir. Hissede olan arkadaşlar için temennim elbette düşmemesi yönünde, benim pozisyonum yok, nakitte olanlar için aşağıda alım fırsatları verebilir. YTD

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Sn. Hkm sorduğunuz için teşekkürler, ben iyiyim, seçim sonrası senaryolar üzerine kafa yorarak yatırımlarıma son şeklini veriyorum. KLGYO 2.10 çok güçlü destek buralardan dönmesi lazım burayı kırarsa teknik olarak 1.66 nın önü açılır. Ancak benim şahsi düşüncem 1.90 ın altının çok zor olduğu yönünde. GYO karları bu yıl sıkıntılı gelebilir geçen yıl gibi olmaz. Sevgiler. YTD
    Son düzenleme : tahminci; 28-04-2023 saat: 20:52.

7. Beşiktaş ta bölgenin en büyük site projesini yapan bunlar değil mi, yanlış mı biliyorum,. söyle güzel bir daire 30 milyon yani 2 daire parası kar mi etmiş,bu saatten sonra ister 1 olsun ister 3 ikiside benim için aynı artık 0.2 USD arti bekleme maliyetine bir gün gelirse vedalasirim, 4/5 yıl beklemisligim var USD bazlı satana kadar, Rahmetli babam müteahhit ti en kötü piyasa koşulunda dolar bazında servetini korurdu,zarar ettiğini bilmem, şuan satışa hazır tüm daireler eski fiyat tan demir çimento vs ile tamamlanmış ancak güncel fiyatla satışta, bütün bunlar şahsi düşüncem dir, böyle bir hissede alan satan küçük yatırımcının bir etkisi olacağını sanmadigim gibi hisse pazarlama yada kötüleme gibi bir niyetim yok olmadida, hükümete yakın bir şirket se hükümet değişikliğini fiyatliyor olabilir, bilanço ya gelince bir önceki kötü muydu taban oldu,ben o bilanço ile tavan açar diyordum mesela, velhasıl pala varya pala ne derse o,ama uzuncu olduğum kesin,diyorlarya uzun vadeciyim çoğu yalan, adamı zorla uzuncu yapiyorlar,

0.8 cent tarihi tabandı yanlış hatırlamıyorsam.
    Yıl sonu bilançosu geldiği gün vermelerinden belliydi.
    Ha yarın temettü vercem yüzde elli dese yukarı yapar.
    Patron hissesi.
    Allah hissedarlara kolaylık versin.
    Bir ay önce aksigorta ile aynı fiyattalardı.
    Sermayede aynı😂

Sayfa 672/690 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •