Sayfa 678/690 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. 10 lotun bir lahmacun etmiyor, şaka bir yana 3.11 ignesinden sonra dünkü düşüşle bugün çıkmasını beklemezdim, yatırım tavsiyesi falan değildir rehabilite olmak için yazıyorum,bilgim becerim olsa bedavadan kimseyle niye paylaşayım tek ortak nokta aynı hissede olmak,

2. Bi ufak su ederine geldin sevinsem mi, 2 milyon sat sonra 4 milyon al falan fisman ben taksatan grafikren anlamam reis, yatırım tavsiyesi falan değildir

3. Arkadaşlar bayramınız kutlu olsun. Bayramda aklında hala borsa olanlar okur belki diye bir paylaşım yapmak istedim. KLGYO için 3.00 ın görülebileceğini ancak üstünün gri bölge olacağı paylaşımını yapmıştım aynı görüşüm devam ediyor, yeni bir hikaye lazım. Eğer Kanal İstanbul ile ilgili pozitif haber akışları gelmeye başlarsa o hikaye oluşmuş olur. Sektörde çok ucuz şirketler var mesela SNGYO 2.50 lerde dolaşıyor. 2021 fiyatlarına geri döndü. Şu şekilde bir savım var, seçimden önce AKP ye yakın şirketlerin ortakları seçimi ortada gördüklerinden risk almamak için hisse oranlarını azalttılar, seçim sonrası geri yerine koyuyorlar, küçük hisselerde bu süreç kısa sürdü büyük şirketlerde ise zaman alıyor. Fırsatlar hep vardı ve var olmaya devam edecek. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bayramınız kutlu olsun. Bayramda aklında hala borsa olanlar okur belki diye bir paylaşım yapmak istedim. KLGYO için 3.00 ın görülebileceğini ancak üstünün gri bölge olacağı paylaşımını yapmıştım aynı görüşüm devam ediyor, yeni bir hikaye lazım. Eğer Kanal İstanbul ile ilgili pozitif haber akışları gelmeye başlarsa o hikaye oluşmuş olur. Sektörde çok ucuz şirketler var mesela SNGYO 2.50 lerde dolaşıyor. 2021 fiyatlarına geri döndü. Şu şekilde bir savım var, seçimden önce AKP ye yakın şirketlerin ortakları seçimi ortada gördüklerinden risk almamak için hisse oranlarını azalttılar, seçim sonrası geri yerine koyuyorlar, küçük hisselerde bu süreç kısa sürdü büyük şirketlerde ise zaman alıyor. Fırsatlar hep vardı ve var olmaya devam edecek. YTD
    Bence zamanlama açısından tam isabet...

Bu 60 dk'lık puanlama tablosu. Senedin boğa piyasasında olduğunu doğruluyor. Puan olarak yetersiz görünse de 2,75 civarına doğru oluşacak gerilemelerde puanını artırmasını beklerim.

Valla ben çıktım artık,başka kağıda geçtim.Bu bir buçuk yıllık maceram da burada bitti.Doların artışı, evlerde kredi çekmenin zorlaşması falan emlak işlerini sıkıntıya sokar diye düşündüm.Maliyet de malum çok aşağılarda olduğundan konuyu kendi adıma kapattım.Kalan arkadaşlara bol kazançlar dilerim arkadaşlar.

Bu arada topikte tanıdığım çok değerli dostları ve buranın muhabbetini özleyeceğim.Tüm arkadaşların bayramını kutlarım.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bayramınız kutlu olsun. Bayramda aklında hala borsa olanlar okur belki diye bir paylaşım yapmak istedim. KLGYO için 3.00 ın görülebileceğini ancak üstünün gri bölge olacağı paylaşımını yapmıştım aynı görüşüm devam ediyor, yeni bir hikaye lazım. Eğer Kanal İstanbul ile ilgili pozitif haber akışları gelmeye başlarsa o hikaye oluşmuş olur. Sektörde çok ucuz şirketler var mesela SNGYO 2.50 lerde dolaşıyor. 2021 fiyatlarına geri döndü. Şu şekilde bir savım var, seçimden önce AKP ye yakın şirketlerin ortakları seçimi ortada gördüklerinden risk almamak için hisse oranlarını azalttılar, seçim sonrası geri yerine koyuyorlar, küçük hisselerde bu süreç kısa sürdü büyük şirketlerde ise zaman alıyor. Fırsatlar hep vardı ve var olmaya devam edecek. YTD
    Ülkenin kurtuluşu bu kanalda.
    Hiçbirşey olmayacak olsa bile muhakkakki birşeyler olacak😂

8. Son bilanço ile iskonto oranı %70’i geçti. Sene sonu değerlemeleri geldiğinde mevcut fiyatla bu iskonto oranı daha da artar.

Sayfa 678/690 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •