Sayfa 666/690 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bugün Tavan olacağına hatta tavan acacagina emin dim, 11 yıldır borsadayim her hafta sasirmaya devam ediyorum, bugün ki hareket takdirde şayan,

2. Yani soyleyecek laf yok 2 milyar 600 milyon galiba ertelenmiş kar var 4 milyara yakın kar açıklıyor satırı ucuza geri almış açıklandığı gün taban oluyor bu neyle izah edilebilir.o.ç ligi desek o.c karına bile hakaret olur Allah belalarını tez zamanda verir insaallah

3. 14 Mayıs sonrası bazı kağıtlar için flu.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Borsada yüzlerce kağıt var biz bu hırsızların kağıdını alıyoruz.Huylu huyundan hırsız hırsızlıktan vazgeçmez.Şu anda şirketin karını diğer şahıs şirketlerine aktarma planları ve de sattıklarırı hisseleri 1 TL den yerine koymak için bedelli planları yapıyorlardır muhtemelen..1 TL deprem yardımı ya da 1 TL geri alım haberi duydunuz mu? bu şerefli milletin vekili olan patronu olan şirketten .haa,! bir de şu safir AVM nasıl allem kallem iç edildi kamu bankasından unutuldu sanmasınlar..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dönüp dönüp bilançoya bakıyorum. Bu işte bir yanlışlık var, olmalı 3 yıllık karı işletmeyi satın alıyor , geçen seneye göre karı 6 ya katlamış. Elindeki arsalar, sektörü şuan türkiyenin en karlı sektörü, önümüzdeki süreçte büyük şirketlerin haricinde mütahitlere iş verilmeyecek gibi, iyi kötü pastadan pay alır hükümet değişse de. Daha ne sayayım.. Allah B.... Versin kilerininde, vahitininde ytd

Arkadaşlar her yazılan doğru.Fiyat hiç bir parametreye uymuyor.Yapılan y.vş.klık.O kesin.Ama orda burda bedelli yapar falan yazılıyor.Bu mümkün değil.Spk seçime giderken her yerinden para fışkıran bir şirket için ne olursa olsun olur veremez.İktidar belli ki gidici.O kadar büyük bir saçmalığa imza atamazlar.

Fiyat başka değer başka.Zamanı gelir değerini bulur.Moral bozmayın.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Fiyat başka değer başka.Zamanı gelir değerini bulur.Moral bozmayın.
    Bozulmayacak gibi değil, bugün eldeki nakitin tümünü gömdüm, diğer iki hissem de Sanica ve BVSAN idi onlardan da terse geldim. bu ne kepazelik anlamadım gitti. Çölde kutup ayısına denk gelen bedevi olmayı arar durumda hissediyorum kendimi

Sayfa 666/690 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •