Sayfa 598/690 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bildiğiniz etkisini hemen gösteren beddua varsa okuyalım.Korkarda kağıdı rahat birakirlarsa hakkımiz olanı alırız.Ters teperse malum beddua iyi değildir fark etmez zaten hergün tepiyor çok sn spek.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn. ŞEKERİ inşallah sonuçlarınız güzel çıkar. Sağlıklı günleriniz olsun. Özel hastanelere eli kaptırdım mı kolunu bırakmazlar.

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Merhabalar sn Tahminci, Şuan İzmire geldim. İlaçlı anjiyo olmak için doktor bir sürü tahlil istedi , Kavga ettim be adam zaten kevgire döndüm yapma tahlil ekg felan dedim, gerekli böbrekler için dedi ve yarın kan tahlili uygun çıkarsa çarşamba anjiyo, birde nabız düşürücü ilaç verdi ayrıca, yine takıştık ama paşa paşa razı olduk sonunda. Özel olunca böyle oluyo herhalde nasılsa öpüleceksin bari bağırıp çağırma, zevk almaya çalış derler ya.. Öle işte . Bu arada 1.50 den beraber satarız inşallah
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. Bugün endekste ciddi uyumsuzluklar gördüm aynı zamanda KLGYO da da.. bu nedenle yüzde 20 olan portföyümü XU 3200 ü geçip üzerine yerleşince yüzde 80 seviyesine çıkarttım. 1.42 seviyesinden KLGYO iyi bir kar bırakabilir duruma göre 1.60 satış hedefi de konabilir. Daha önce yazmıştım bu enflasyonist ortamda endeksin yükselmekten başka çaresi yok, enflasyonun açıklandığı gün bu sözümü doğruladı. Ev, arsa, araba fiyatları uçmuş, banka faizi yüzde 15, paranın gidecek yeri mi var! YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

4.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bugün endekste ciddi uyumsuzluklar gördüm aynı zamanda KLGYO da da.. bu nedenle yüzde 20 olan portföyümü XU 3200 ü geçip üzerine yerleşince yüzde 80 seviyesine çıkarttım. 1.42 seviyesinden KLGYO iyi bir kar bırakabilir duruma göre 1.60 satış hedefi de konabilir. Daha önce yazmıştım bu enflasyonist ortamda endeksin yükselmekten başka çaresi yok, enflasyonun açıklandığı gün bu sözümü doğruladı. Ev, arsa, araba fiyatları uçmuş, banka faizi yüzde 15, paranın gidecek yeri mi var! YTD
    Elimdeki hisselerin cogu tavan yaptı
    Gumus vardi o bile tavan yaptı sayilir.
    Bir tek klgyo kaldı tavan yapmayan ;)

Reis zaten yakinda kulagini ceker bizimkinin.
    Secime kadar borsanin ucmasi lazım
    Yoksa Ekonomi çok güzel degil mi?
    akp li milletvekili buna inanmiyor.
    Hala 1 kaç kademe hesabi yapıyor .
    Sadede 1 ay önce Emlak konuttan aldigi 3.5 milyarlik ihaleden bile hisse basi 1 lira kazanabilir..(enflasyon sebebi ile)
    Kasada hisse başı 0.75 tl var
    Borç yok.
    31 aralik itibarı ile hisse başı 4.5 lira gayrimenkul olacak..
    Spek hala 1.46 dan ucuz hirsizlik pesinde..

Bakalım Yarın tavan olacak mi yoksa mal kaptirmaya devam mi edecek..

5.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Merhabalar sn Tahminci, Şuan İzmire geldim. İlaçlı anjiyo olmak için doktor bir sürü tahlil istedi , Kavga ettim be adam zaten kevgire döndüm yapma tahlil ekg felan dedim, gerekli böbrekler için dedi ve yarın kan tahlili uygun çıkarsa çarşamba anjiyo, birde nabız düşürücü ilaç verdi ayrıca, yine takıştık ama paşa paşa razı olduk sonunda. Özel olunca böyle oluyo herhalde nasılsa öpüleceksin bari bağırıp çağırma, zevk almaya çalış derler ya.. Öle işte . Bu arada 1.50 den beraber satarız inşallah
    Cok gecmis olsun
    Umarim sonuclar iyi cikar ..
    Belki anjiyo oncesi spegimiz size bir hediye verir yarın

6.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Allah şifanızı nasip etsin inş sn şekerli
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

7.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    Allah şifanızı nasip etsin inş sn şekerli
    Çok teşekkürler arkadaşlar, kısmetse yarın 10.30 da ilaçlı anjiyo olacağım. bu sabah kan verdim kreatin değerlerine bakacakmış doktor. (EKG ve ulturasondan yaptı sonrasında) İlaç böbreklere zarar verebilir, o yüzden kreatin değerlerine bakmamız lazım. yüksekse karar size kalmış dedi. Ben de 11 yıl önce olurken hiçbir tahlil istemediler dedim ama yaptırdık sonunda bugün 4 de çıkacakmış sonuçlar. Bu bilgileri Allah göstermesin de başınıza gelirse diye aktarıyorum. Para kazanılır kaybedilir yani yerine konulabilir ama sağlık asla geri gelmiyor. Sağlıklı günleriniz olsun inşallah. Kazancınızda bol olsun.

8. İyi akşamlar; 1.50 ortalama ile anası danası verdim gitti. Sadece 35k kaldı. Sözümüzde duramıyoz ne yapalım

Sayfa 598/690 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •