Sayfa 199/690 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. İhgzt de olay nasıl gelişmişti sayın Hayek ?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bilirsin işini belki de hep vardın ama hiç yokmuş gibiydin
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Bak herkes varken ben yoktum,

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    herkes dağılmış yahu ! millet satıp kurtuldu mu ? yoksa bir rahatlama mı geldi !
    sn. hissedarxd muhtemelen bir balkon partisi yapıyordur hiç olmadığı kadar mesai yaptı , mental yorgunluk olması doğal
    Şova gelince biz bunu ihgzt'de birebir görmüştük be enverrrrr
    Sn Hayek kendi adıma cevaplama verecek olursam evett aynen öyle oldu benim için, sabah aracı kurumum 1.09 dan verdiğim emirleri yaklaşık 40 dakika sisteme almadı, Buradan cafe trendden de yazmıştım hatta başkaları aynı sıkıntıyı yaşadı mı diye. Aracı kurumum OSMANLI YATIRIM bana birçok aracı kurumun aynı sorunu yaşadığını söyledi, halbuki sadece kendi sistemindeymiş sorun. Sonra saat 10.40-45 civarı emirler gerçekleşti, Kızdım müşteri temsilcisine zira gerçekleşme zamanı hisse 1.07-1.08 alım satımdaydı. Neyse hisseler 1.09 dan geldi ve bende 1.08 den ve 1.07 den alış yazdım 1.08 ler geldi ve toplamda gelenlerle birlikte 96.000 lot oldu hissem. 1.10 başlangıç olarak 1.16 ya kadar huni yaptım ve gün sonu 1.14 ortalamadan toplam 51.000 lot sattım ve zarar toplamda 750 tl civarına düştü. Rüçhanlardan da yaklaşık 400 tl zarar etmiştim.. Kol kesip çıktım. Pazartesi salıya allah kerim. Hesabıma göre 8-9.000 tl zararı çıkarttım bugün. Pazartesi salı da duruma bakıp en fazla 10-15.000 lot bırakacağım sizin dediğiniz gibi bilançoya kadar. Şans benden yanaydı bugün inşallah tüm klgyo zedelerimiz kurtulur bu kıskaçtan..YTD

4. Uzuuun bir aradan sonra günü pirimli kapatmakla şaşırttı, umarım bir üstadın dediği gibi sabahki en düşük fiyatlar kötü bir anı olarak kalır.
    Haftaya bakacağız artık, bu hengame bitecek ve bilanço konuşuruz belki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bilirsin işini belki de hep vardın ama hiç yokmuş gibiydin
    Yok vallaha..
    Bedelli hengamesi bitince tepkisini bekliyordum..
    Dün ne var ne yok büyük girdim..
    Kimse etkilenmesin diye ses etmedim..
    Aslında bugün son bölümde rahatlayacağını biliyordum ama etkilememek için yazmadım..
    Haftaya tepkiden sonra tekrar aşağıya dönuş sinyali görursem hepsini veririm..yok usul usul yukarı gidecegini hissedersem kılımı kıpırtmam..
    Ancak HERKESE TAVSIYEM COŞKUDA SATIN MİLLET DOVUNÜRKEN SOVERKEN ALIN..
    Hisseyle aşk yaşamayin..
    Kimseye baglanmayın..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Geççek Geççek
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Vahitçiğim meyvenin suyunu sıktı, şimdi de posaya su ilave edip kalanı da almaya çalışıyor. Valla ayıp. Muhtemelen kullanılmayan rüçhanlardan da bir % 5'i garanti. Bu kadar malı tahtadan almaya kalksa 1 yılını alırdı yeminle. 1 haftada halletti.
    Son durum:

744.442.137 - % 60,27

-

747 milyon lot geçildiğinde Kiler Holding'in bedelli öncesi sahipliği de o miktar ve oranda artmış olacak.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 199/690 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •