Sayfa 202/690 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yatırımcısından tahtacısına herkes birbirini çarpmaya çalışıyor, hisse başını kaldırdı mı satışlar başlıyor, bakalım nasıl gidecek bu hisse.
    İyi haftalar herkese.
    Hızlı gider sn bawer.Borsada aşağı ivme nedeni çok rasyonel değilse yukarı hareket de aynı hızla olur.Bu kağıtda bedelli hikayesi garipti,şirketin nakte ihtiyacı yok ki,herneyse bu düşüş nedeni yarın ortadan tamamen kalktıktan sonra millet bilançoya odaklanacak yeni bir olayı fiyatlıyacağız.Spek de bunu bilmese cuma neden durup dururken eksi üçten artı yüzde beşe götürsün.Mal çakma için desek kaçtan aldın kaçtan çakıyorsun derler adama,bu fiyatlardan kimse kar falan edemez ki.

Bence abrakadabra yapıp şirketin çoğunu ele geçirdiler.

Misal referans bahçeşehir projesi bitmiş.Ben aradım sadece zemin katta tek daire kaldı dediler.Kiler in sattığı tek daire var o da 4.5 milyona satılan bir zemin daire.Bu fiyatlarla satılmış ve bilançoya tam yansımamış bir proje varsa durun bakalım derim.Orda bir abrakadabra vardır.O satış kime yapıldı ,acaba son katar gezisinde atılan imzalar arasında bizle ilgili herhangi bir durum varmı.

referans bahçeşehir daha hiç yansımadı.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Misal referans bahçeşehir projesi bitmiş.Ben aradım sadece zemin katta tek daire kaldı dediler.Kiler in sattığı tek daire var o da 4.5 milyona satılan bir zemin daire.Bu fiyatlarla satılmış ve bilançoya tam yansımamış bir proje varsa durun bakalım .

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hızlı gider sn bawer.Borsada aşağı ivme nedeni çok rasyonel değilse yukarı hareket de aynı hızla olur.Bu kağıtda bedelli hikayesi garipti,şirketin nakte ihtiyacı yok ki,herneyse bu düşüş nedeni yarın ortadan tamamen kalktıktan sonra millet bilançoya odaklanacak yeni bir olayı fiyatlıyacağız.Spek de bunu bilmese cuma neden durup dururken eksi üçten artı yüzde beşe götürsün.Mal çakma için desek kaçtan aldın kaçtan çakıyorsun derler adama,bu fiyatlardan kimse kar falan edemez ki.
    Evet, olması gereken bu hocam.
    Bu hafta bedelli yükünü üstünden atıp kasaya giren nakit ile birlikte bilanço satın almasını bekleyeceğiz artık, diplerde çok beklerse binen çok olur, çıkış da zor olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Öyle ya da böyle 1.70 lerden fiyatlanmış alım satım yapılmış haftalarca işlem görmüş bir hissede 1.12 1.13 den falan mal dağıtımı olmaz matematiğe de ters borsa mantığına da aykırı,burdan ancak mal toplanır.Bedellisine katıldın 1.11 den para yatırdın mal aldın 1.08 den mal mı dağıtacaksın.Üstelik bu sadece son üç dört günde alım yapanlar için böyle geri kalan tüm yatırımcıların maliyeti bunun üstünde spek dahil)))))))))))

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Öyle ya da böyle 1.70 lerden fiyatlanmış alım satım yapılmış haftalarca işlem görmüş bir hissede 1.12 1.13 den falan mal dağıtımı olmaz matematiğe de ters borsa mantığına da aykırı,burdan ancak mal toplanır.Bedellisine katıldın 1.11 den para yatırdın mal aldın 1.08 den mal mı dağıtacaksın.Üstelik bu sadece son üç dört günde alım yapanlar için böyle geri kalan tüm yatırımcıların maliyeti bunun üstünde spek dahil)))))))))))
    borsada mantık mı aranır, ben tarihi dibi diye aldığım hisse 4 kat düştü zamanında
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    referans bahçeşehir daha hiç yansımadı.
    Geçen yıl = 224.035.020 Tl
    Bu yıl = 790.330.000 Tl

---

İşin garip tarafı bu yılki değerleme raporunda emsal olarak satılan daireler gösterilmiş. Bir de az göstermişler, şöyle ki satış ofisinin 4.100.000 T dediği daireye 3.700.000 Tl demişler.

Her şeye rağmen sadece değerlemeden gelecek olan kâr muazzam !
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 202/690 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •