Sayfa 208/690 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. çok fazla yatırımcı yok sanırım bu hissede, satıp gidilmiş olunabılır. ben kagıdın eskı performansını bılmıyorum ama gercekten cok fazla kucuk yatırımcı ve zararda olan olsaydı. ınvestınge ve twterda fazla ses cıkarılmaz mıyıd ? kımsecıklerın yazdıgı yok.

Valla borsa işte,olmaz denen her şey mümkün,aşağı yönde de böyle yukarı yönde de.Bu rusya gerilimi tatsız oldu,ama bakıyorum da altın fiyatları sabah yukarda idi düşmeye başladı,gerilim azalırsa bilanço da iyi gelirse her şey mümkün.Ben bedelli olayı dün kapandı diye düşünmüştüm bu 14 milyon lot gene de canımı sıktı.O 14 ü şirket alacak sanıyordum.

bu rusya ukrayna işi daha çok su götürür

özellikle bu perşembe cumaya dikkat

hisse özelinde konuşmuyorum, piyasalar açısından
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla borsa işte,olmaz denen her şey mümkün,aşağı yönde de böyle yukarı yönde de.Bu rusya gerilimi tatsız oldu,ama bakıyorum da altın fiyatları sabah yukarda idi düşmeye başladı,gerilim azalırsa bilanço da iyi gelirse her şey mümkün.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla borsa işte,olmaz denen her şey mümkün,aşağı yönde de böyle yukarı yönde de.Bu rusya gerilimi tatsız oldu,ama bakıyorum da altın fiyatları sabah yukarda idi düşmeye başladı,gerilim azalırsa bilanço da iyi gelirse her şey mümkün.Ben bedelli olayı dün kapandı diye düşünmüştüm bu 14 milyon lot gene de canımı sıktı.O 14 ü şirket alacak sanıyordum.
    Düşün ki 2.10 lardan bu yana bu lanet bedelli stresiyle düştü. Ve elimizde sadece 14 milyoncuk var. Yazık, günah...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Bu birincil piyasanın işleyişi nasıldır.Biz bu bahsı geçen lotlardan alabilirmiyiz.Nerden nasıl teklif veririz.
    normal ekranınızda yeni bir tahta açılır.sanırım klgyo.b olur.oraya normal alış girebilirsiniz.daha önce çok girdim. bazılarında normal tahta ile arasında ilginç marjlar vermişti.işlem gerçekleştiği anda normal lot olarak şuanki tahtada satış yapabilirisiniz.ben bir önceki sermaye arttırımında odaşta çok yüklü mal ile güzel marj yakalamıştım.burada fiyat 1 e yakın ve kademeler dar olduğu için marj imkanı vermeyebilir.2 gün sürdüğü yazsa da genelde ekranın başındaki tek tuş basıp işi bitiriyor.
    mesela hisse 9.55 te 1.07 açtı ,devre kesicisi 1.02. ben en kötü 1.01 ve 1.02 ye yüklü alış girerim .seans içinde de aralarındaki arbitraja göre...
    yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    çok fazla yatırımcı yok sanırım bu hissede, satıp gidilmiş olunabılır. ben kagıdın eskı performansını bılmıyorum ama gercekten cok fazla kucuk yatırımcı ve zararda olan olsaydı. ınvestınge ve twterda fazla ses cıkarılmaz mıyıd ? kımsecıklerın yazdıgı yok.

herkesin maliyeti yüksek ondan olabilir mi brader
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by smmm45 Yazıyı Oku
    herkesin maliyeti yüksek ondan olabilir mi brader
    Dediğin gibi olsa ınvestınde yagmur gıbı yorum olmazmıydı. benzerı zamnalarda rtalb ve avod da delı gıbı yorumlar olurdu. bu hısenın ne bu forumda ne ınvestıngde nede twettrrda yorum yapan yok burdakı hayek, hıssedar ve fıbonaccıyı sayma, onlar bu ıslerın profesyonelı ) yatırımcı bence cok az kaldı burda.

8.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    burdakı hayek, hıssedar ve fıbonaccıyı sayma, onlar bu ıslerın profesyonelı
    Ben zavallı bir emekliyim. Gereğinden fazla önem atfetme bana Şahocuğum. Aldıysan bekle, almadıysan da vır vır etme. Senden kurtuluş yok anlaşılan. Yordun beni.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 208/690 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •