Sayfa 232/690 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Bilanço ile birlikte defter değerinin 2 lira olmasını bekliyorum. Defter değerinin yarısından işlem görüyor olacak.

kar olarak da min. 700-750 milyon rakamını bekliyorum. Aslında bu sermaye ile değerlendirmemek lazım ama bu sermaye ile bile fk : 2 olacak.

yahu kasasında (eğer bir yere harcamadıysa bu arada) 1.3 milyar olan şirket nasıl 1.4 milyara işlem görür dediğimizde algıcı oluyoruz, pazarlamacı oluyoruz ???

ne s.kim bir borsa ne s.kim bir piyasa olduk. yatırımcısı yatırımcı değil, resmen çöplük !"yatırım tavsiyesi değildir"

2. bu gunde savası bahane eder duşer hemde en onde ytd

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Bilanço ile birlikte defter değerinin 2 lira olmasını bekliyorum. Defter değerinin yarısından işlem görüyor olacak.

kar olarak da min. 700-750 milyon rakamını bekliyorum. Aslında bu sermaye ile değerlendirmemek lazım ama bu sermaye ile bile fk : 2 olacak.

yahu kasasında (eğer bir yere harcamadıysa bu arada) 1.3 milyar olan şirket nasıl 1.4 milyara işlem görür dediğimizde algıcı oluyoruz, pazarlamacı oluyoruz ???

ne s.kim bir borsa ne s.kim bir piyasa olduk. yatırımcısı yatırımcı değil, resmen çöplük !"yatırım tavsiyesi değildir"
    defter değeri meğeri çok zaman kimsenin umurunda değil zamanında trgyo 3-4 lerdeyken defter değeri 11 tl felandı yıllarca süründürmüştü

ciddi borcu olan bir şirket ile hiç borcu olmayan 2 şirketi kıyaslamak yanlış olur diyeceğim de !
    boşa konuşmuş olacağım, geldiğimiz nokta ortada
     Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    defter değeri meğeri çok zaman kimsenin umurunda değil zamanında trgyo 3-4 lerdeyken defter değeri 11 tl felandı yıllarca süründürmüştü

5. Hadi bakalım Rusyada işgale başladı düşmek için bahane arayan hisseyi bunu kullanıp kaça düşürecekler bakalım.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

6.  Alıntı Originally Posted by smmm45 Yazıyı Oku
    Hadi bakalım Rusyada işgale başladı düşmek için bahane arayan hisseyi bunu kullanıp kaça düşürecekler bakalım.
    Endeks açarken devre kesecek gibi… Bugün pek sürekli müzakere olacağa benzemiyor

7. Patron şirketıne sahıp çıkarsa tam toplama gunu,

8. ve kuruşlardayız mk dersinki savaş vahiti ile putın arsında yaşanıyor

Sayfa 232/690 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •