Sayfa 239/690 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. yanlız borsada çok ciddi kaybeden yatırımcılar olacak. Allah kredı ıle gırene yardım etsın...

2. AKP yi savunupta akp li bir milletvekilinin süründürdüğü hissede olmakta ilginç olmuş
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3. masal anlatmayın ,klgyo nun patronu da sizler gibi süper milliyetçi ; yalnız şirketine ortak olan milletini pek sevmiyor gibi...

4.  Alıntı Originally Posted by smmm45 Yazıyı Oku
    AKP yi savunupta akp li bir milletvekilinin süründürdüğü hissede olmakta ilginç olmuş
    ben akpaerti olarak bakmıyorum sadece erdoğan var diye destekliyorum.
    adam kalkmış eski güçlü ordu yok diyor şaka gibi butun savunma ihtiyacını dışardan karşılayan ordu güçlü ihtiyacının %80 ni üreten bir ülkenin ordusu güçsüz.

5.  Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    ben akpaerti olarak bakmıyorum sadece erdoğan var diye destekliyorum.
    adam kalkmış eski güçlü ordu yok diyor şaka gibi butun savunma ihtiyacını dışardan karşılayan ordu güçlü ihtiyacının %80 ni üreten bir ülkenin ordusu güçsüz.
    Boş yapma !

6. hem cahil ,hem yüzsüz, hem de arsız bir kesim var : devletin miladını mevcut yönetimin başa geçtiği dönem olarak gören ,önceki altyapıyı ,yatırımları tamamıyla yok sayan ,son yirmi yıldır dünyanın yerinde saydığını, yalnızca bizim ilerleme kaydettiğimizi düşünen...

7.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    hem cahil ,hem yüzsüz, hem de arsız bir kesim var : devletin miladını mevcut yönetimin başa geçtiği dönem olarak gören ,önceki altyapıyı ,yatırımları tamamıyla yok sayan ,son yirmi yıldır dünyanın yerinde saydığını, yalnızca bizim ilerleme kaydettiğimizi düşünen...
    Dünya ticaretinden aldığımız pay 1980-1990 ların altına inmiş, adam hala şöyle büyüdük böyle şahlandık vs… Bunlar her şeye nominal bakan insanlar.. Göreceli bakmayı bilmezler.. Haa bir kısmıda %7 enflasyon , 100 euro luk sepet oldu 700 euro 😂

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    1.20'den beri herkese düştükçe alıyor millet aldıkça daha da düşüyor. E peki herkes alsa nasıl yükselecek de tavan olacak? Kim satacak?
    Tüm Türkiye'de KLGYO oldu..Uzun bir süresi var tavanlar için bence tabi. DÜnya mal dağıldı piyasaya
    Dünya kadar mal dağıldığı yok hocam. Sabah takası asmıştım. Adamların ellerinde bedelli hengamesinde edindikleri 1.20 maliyetli en az 65-70 milyon lot var. Satış kademelerini silip aynı miktarda alış yazıyorlar tek 1 işlem olmadan. Her şey ellerinde yani. Bence realiteye bakmak lazım o da açıklanacak olan bilanço. Orada rakamlarda abidik gubidik şeyler yok her şey yolundaysa endişe edecek bir şey yok demektir. YTD

*

Şu siyaset işlerini de bırakalım lütfen. Klavye ile memleket kurtarılmaz, karar vericilerin kararlarına etki edilemez. Boşa geyik...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 239/690 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •