Sayfa 333/690 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

2. Günaydın kaderdaşlar..Ne o kimseden çıt çıkmıyor

3.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Günaydın kaderdaşlar..Ne o kimseden çıt çıkmıyor
    hıkaye bıttı, ne anlatacaklar..?? bılanco dedıler, kesın yuksek kar dedıler. olmayınca vay cakallar gızlemısler dedıler ve gıttıler. sımıdde bıze operasyon yemıs kagıt kaldı.. 2 yıldan once kalkan operasyon yemıs kagıt gordunuz mu , sız ? varsa soyleyın bakalım ? arada ufak tefek sıcramlar dısındı 1,5 mılyarlık kagıdı sen ben kaldıramayız artık.. burda sımdı spek parayaı aldı, işlerde ıyı, nakıt ıhtıyacıda yok. her gun hergun yavas yavaş, sabır ıle etımızden bıraz bıraz koparacak. bakalım kaç kısı dayanabılecek.. anlattıklarım gozlermlerıme dayanıyr. umarım ıyı bır haber ıle yukarı gıder. al sat tut tavsıyesı degıldır..

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yahu hakikaten nasıl bir yatırımcı topluluğu içine düştük arkadaş, sen yapma bari sn. fibonacci.

net borç 716 milyon diyorsun.

Allah aşkına bilançoya bakın lütfen. borç mu o. adam parasını almış projesini satmış, fatura kesmediği için ertelenmiş gelirler kısmında PASİFTE duruyor diye borç diyorsunuz.

şirketin borcu yok yahu , ne finansal ne ticari

yapmayın arkadaş ya

vallahi yoruldum
    İnşaatları bitirmek icin harcayacagi parayi niye dikkate almiyorsunuz?
    Sattığı evlerin detayi var mi?
    Insaat maliyetleri cok yukseldi
    Alinan avanslarin tamami Projeden Sattığı evler ise borç gozukenden fazla bile olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    hıkaye bıttı, ne anlatacaklar..?? bılanco dedıler, kesın yuksek kar dedıler. olmayınca vay cakallar gızlemısler dedıler ve gıttıler. sımıdde bıze operasyon yemıs kagıt kaldı.. 2 yıldan once kalkan operasyon yemıs kagıt gordunuz mu , sız ? varsa soyleyın bakalım ? arada ufak tefek sıcramlar dısındı 1,5 mılyarlık kagıdı sen ben kaldıramayız artık.. burda sımdı spek parayaı aldı, işlerde ıyı, nakıt ıhtıyacıda yok. her gun hergun yavas yavaş, sabır ıle etımızden bıraz bıraz koparacak. bakalım kaç kısı dayanabılecek.. anlattıklarım gozlermlerıme dayanıyr. umarım ıyı bır haber ıle yukarı gıder. al sat tut tavsıyesı degıldır..
    526 milyon kar açıkladı bu az buz değil.ayrıca ertelenmiş 1 milyar kusur kar var nereye kadar erteleyebilecekler ?sadece teslimat yapmadıkları için veya teslimatı bilerek geciktirdikleri için yansımadı. yoksa 1,5 milyar kar açıklamak zorunda kalacaklardı.eli mahkum enınde sonunda bilancoya yansıyacak

6.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    İnşaatları bitirmek icin harcayacagi parayi niye dikkate almiyorsunuz?
    Sattığı evlerin detayi var mi?
    Insaat maliyetleri cok yukseldi
    Alinan avanslarin tamami Projeden Sattığı evler ise borç gozukenden fazla bile olabilir
    dip notları incelersen orda ayıntılı açıklamalar var

7.  Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    526 milyon kar açıkladı bu az buz değil.ayrıca ertelenmiş 1 milyar kusur kar var nereye kadar erteleyebilecekler ?sadece teslimat yapmadıkları için veya teslimatı bilerek geciktirdikleri için yansımadı. yoksa 1,5 milyar kar açıklamak zorunda kalacaklardı.eli mahkum enınde sonunda bilancoya yansıyacak
    karlılıgı ve beklentılerı uzerınden bır degerleme yapmadım. bu saydıklarınız cok degerlı oldugu varsayımı ıle hareket edelım. bu durum fıata neden sırayet etmıyor ? kötu yonetım mı cevap, pekı bu kotu yonetım bu gerı alım yonune ne zaman grırecek..? temas ettıgım nokta bu, ya bu surecı uzatırsa kacımız dayanabılırız ? artık bu tahtayı yatırmcının harkeet ettırme olanagı sıfır. 1,5 mılyarlık bır tahta.. pekı ne yapmak lazım.. tamamen , gundmede tutmak. başa yolu yok.. ılavetn bır hısse operasyonu yapıldı ve herkes ucuz dıye aldı.. pekı bu alanlar ılk tepkıde cıkmaz mı ? cıkar.. patron bunu bılmıyor mu ? bılıyor. o sebepten cıkarı mı ? bu soruya verecegın cevap, hısse fıatının yonunu belırler

8.  Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    Ya Allah aşkına 10 Katrilyon kar açıklasa ne olur. Bilanço ile hareket eden kağıt mesela Ereğli adamlar KY dostu sürekli temettü verirler (Bu arada ben Ereğli satarak buraya geldim aklıma tüküreyim.Geldi biri çok ucuz dedi incelemeden atladık)Bu şirket Katrilyon kar açıklasa yine bedelli yapar .Bu tarz adamların niyeti belli örnek İhlas grubu aynı yolun yolcuları sürekli bedelli yaparlar başka kazanç yolu bilmiyorlar olan hep ky ye oluyor. İnceleyin bakın hepsinde bir sürü mağdur ky var.Şikayet etsen almasaydın oluyor bu devran böyle devam eder. TA Kİ BÜYÜK HESAP GÜNÜNE KADAR ALLAH BÜYÜKTÜR. Ebu Hureyre'nin bildirdiğine göre Resulullah (Sallallahu aleyhi ve Sellem): "Kıyamet gününde her hakı sahibine verilecektir. Hatta boynuzsuz olan koyunun bile kendisine vuran boynuzlu koyundan hakkı alınır'' buyurmuştur.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 333/690 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •