Sayfa 380/690 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bide dikkat ediyorum, biz burada yazı yazdıktan sonra hisse yataya bağlıyor gibi geldi. Ben bir süre çalı dibinde bekleyeceğim, sessizce

Valla bilanço öncesi burası bayram yeri gibi idi.Şu anda sn şekerli siz ben sn tahminci ve sn GP dışında kimse yazmıyor.Sn GP den de şüpheliyim o da arazi olmuş gibi sanırım sattı gitti

3. PEKERGYO ile aynı fiyattık adamlar aldı başını gitti ne lanet kağıtmışsın arkadaş
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

4. En son mayın döşeniyor diyordu.. mayın mı döşüyor mayına mı bastı tam anlaşılmadı.. Sn. GP tedbirlidir mayına basmaz

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla bilanço öncesi burası bayram yeri gibi idi.Şu anda sn şekerli siz ben sn tahminci ve sn GP dışında kimse yazmıyor.Sn GP den de şüpheliyim o da arazi olmuş gibi sanırım sattı gitti
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şaka bir yana gidecek hisse üçe beşe bakmaz hiç.. Daha olmamış bu hammm hammm

Ne bileyim yahu sn şekerli ben bu bağın yabancısıydım.Adetim de değildir,sn hayek in analizlerine çok güvenirim gsdho den de yoldaştık.Onun yazılarını okudum okudum yahu iki günlüğüne trade edelim dedik aslında hiç adetim değildir yatırımcı olduk çıktık.E zararına satış racona ters maliyet de acaip yukarda kaldı,kağıdın bana tek yararı sizlerle her gün muhabbet etme şansı oldu,yoksa bu ortamda bilmediğim çok da incelemediğim kağıda girmek aslında hiç yaptığım iş değildi de demek ki akacak kan varmış)))))))

Bir de bahçeşehir referans projesini aradım alıcı gibi ordaki kız da aklımı çeldi.Tüm evleri sattık bir tane giriş kat bahçeli kaldı o da 4 küsur milyon deyince aman dedim kağıt bu kağıtdır ,sonuç ortada))))))))))

8. Bahçeşehir Referans ta telefonu spek açmış olmasın
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sayfa 380/690 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •