Sayfa 100/690 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 793 - 800 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Petrol Yazıyı Oku
    İller Bankası A.Ş. tarafından yapılan İstanbul İli Pendik İlçesi Dolayoba Mahallesi 10510 Ada 1 Parsel Ve 10299 Ada 3 Parselin Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine verilen teklifimiz uygun bulunmuş olup Şirketimizin %99 hissesine sahip olduğu Kiler GYO A.Ş. - Biskon Yapı A.Ş. İş Ortaklığımız sözleşmenin imzalanması için davet edilmiştir. Söz konusu sözleşme ve proje detaylarına ilişkin gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Yer burası galiba.
    https://www.ilbank.gov.tr/hasilatpaylasimi/2

Peki şirket bitiremediği projeler için bedelli yaparken bu ihaleye niye girip aldı o zaman.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. seermaye artırımı tarihi belli mi ?

tam 21 gündür düşüyor. Ölü kedi sıçraması bile yapmadan hemde
    [2.60 - 1.62 aralığı düşüş %38~]

ulan arkadaş hangi kağıda giriş yapmayı düşünsek sert oyak satışı ile karşılaşıyoruz.!!!

geçen rtalb de denk geldi , şimdide kiler töbe töbe ! sn. hissedarxd rtalb de sayıyordu ne güzel

gördüğüm kadarı ile bu oyak'ın satışlarının bitmiş olması gerekiyor.

11.11.21 / 17.12.21 arası : 7.1 milyon net hisse almışlar (ki bu tarihler arası 13 milyon lota kadar çıkmışlar ve ama son noktada kalan 7.1 milyon lot)

şimdi ise son 2 günde
    04.1.22 / 05.01.22 arası : 6.4 milyon nette hisse satmışlar. ama alım satım farkına bakıkınca bir miktar 500-600 bin lot küçük yatırımcı almış gibi duruyor. Kısacası oktanlı satış bitmiş olmalı.
    bu ne zırva ticarettir be arkadaş. ciddi zarar yazılmış duruyor. bu hesaba göre oyak satışı bittiğine göre , ve piyasa fiyatı da bedava kaldığına göre yarın artık pozisyon açmaya başlayabiliriz sonunda "yatırım tavsiyesi değildir"
    Son düzenleme : hayek; 05-01-2022 saat: 21:24.

son 1 aylık takasta bir alıcılara bakıyorum , bir de maliyetlerine bakıyorum !!! çok enteresan bir durum ile karşı karşıyayız. Yahu bu kadar hisse alınmış, takasın tamamı küllüm zararda ??"yatırım tavsiyesi değildir"

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    son 1 aylık takasta bir alıcılara bakıyorum , bir de maliyetlerine bakıyorum !!! çok enteresan bir durum ile karşı karşıyayız. Yahu bu kadar hisse alınmış, takasın tamamı küllüm zararda ??"yatırım tavsiyesi değildir"
    sn.hayek,umarım coviti atlatmışınızdır,tekrar geçmiş olsun...takaslarla ilgili olarak,oyun içinde oyun mu var,her türlü hile vardır bu hilebazlarda.Bu durumla ilgili Sizin okumanız nedir.

çok tşk ederim süreci atlattık inşallah

yani ben son 1 aylık takası incelediğimde gördüğüm tek şey tüm alıcıların küllüm zararda olduğu.

mecnurun beyin kanaması geçirdiği gün tahtayı 2.60'a çekip ordan 2.21 tabana kadar verdiler. Mecnurun hisselerini sattılar. Ama o gün dahil alanlar bugün dahil hala hisse almaya devam etmelerine rağmen maliyetleri epey yukarıda kalmış gözükmekte.

Mecnurun ölmesi tahtada işi bozdu sanki ? o kadar hissenin üstüne 2 gündür de oyaktan sanırım kasım ortası gibi alınan sanki tek elden gibi duran satışlar vardı, sanırım o da bitti.

bu kadar malı bir şekilde aldılar, alanlarda açıkça gözüküyor ki aynı aracı kurumlar. bakıldığında sermaye artırımı sürecide var, ki geçen seneki gibi olursa 2-3 hafta içinde onaylanabilirde.

Takas ve bedelli kısmındaki belirsizliği bir yana bırakırsak da şirketin karlılığı çok ciddi oranda artmış gözüküyor. Yıl sonu değerlemeler ile birlikte 550-600 arası kar gelme olasılığı yüksek. bu durumda fk'sı bu fiyatlardan 1.7 falan olacak ki ? şaka gibi

Valla silme 22 gün oldu bugün ile birlikte düşüş devam ediyor, bu 22 günde 3-4 kez yeşil mum yakmış ama sadece önceki günün bir tık üstü olduğu için düşüş kabul ediyorum. Bu piyasa fiyatlarını bu bilanço ile açıklamanın izahı yok. Şu an ölü olması gereken yer 3 lira olmalıydı.

normalde değerleme raporlarını da göndermeleri gerekiyordu o da gelmedi , yarın yada cuma gelebilir
    ama durum da ortada

ama ben yarın artık bir miktar pozisyon açacağım
     Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    sn.hayek,umarım coviti atlatmışınızdır,tekrar geçmiş olsun...takaslarla ilgili olarak,oyun içinde oyun mu var,her türlü hile vardır bu hilebazlarda.Bu durumla ilgili Sizin okumanız nedir.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    çok tşk ederim süreci atlattık inşallah

yani ben son 1 aylık takası incelediğimde gördüğüm tek şey tüm alıcıların küllüm zararda olduğu.

mecnurun beyin kanaması geçirdiği gün tahtayı 2.60'a çekip ordan 2.21 tabana kadar verdiler. Mecnurun hisselerini sattılar. Ama o gün dahil alanlar bugün dahil hala hisse almaya devam etmelerine rağmen maliyetleri epey yukarıda kalmış gözükmekte.

Mecnurun ölmesi tahtada işi bozdu sanki ? o kadar hissenin üstüne 2 gündür de oyaktan sanırım kasım ortası gibi alınan sanki tek elden gibi duran satışlar vardı, sanırım o da bitti.

bu kadar malı bir şekilde aldılar, alanlarda açıkça gözüküyor ki aynı aracı kurumlar. bakıldığında sermaye artırımı sürecide var, ki geçen seneki gibi olursa 2-3 hafta içinde onaylanabilirde.

Takas ve bedelli kısmındaki belirsizliği bir yana bırakırsak da şirketin karlılığı çok ciddi oranda artmış gözüküyor. Yıl sonu değerlemeler ile birlikte 550-600 arası kar gelme olasılığı yüksek. bu durumda fk'sı bu fiyatlardan 1.7 falan olacak ki ? şaka gibi

Valla silme 22 gün oldu bugün ile birlikte düşüş devam ediyor, bu 22 günde 3-4 kez yeşil mum yakmış ama sadece önceki günün bir tık üstü olduğu için düşüş kabul ediyorum. Bu piyasa fiyatlarını bu bilanço ile açıklamanın izahı yok. Şu ölü olması gereken yer 3 lira olmalıydı.

ama durum ortada
    "yatırım tavsiyesi değildir"
    Çok teşekkür ederim,faydalı yorumunuz için.

Sayfa 100/690 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •