Sayfa 67/690 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 529 - 536 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Deniz tek basşına fiyatı aşağı çekıyor satıcıların %80 denizden çıkıyor 900 bın lot
    ceksin bakalım bizde biraz mallanırız bu arada...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu adamlar önemli haberleri cuma akşamı yolluyor izahname akşam gelir ve güzel bir beklentı yaratırlarsa millet sıraya girer ama en az 1 hafta alım fırsatı vermez.

4. Arkadaslar klgyo yatirimci iliskilerini arayin sorun izahname ne oldu diye baski yapalim...ben aradim sizlerde arayin

5. Hırsız içeriden olursa kapı kilit tutmaz der eskiler, nereden aklıma geldiyse şimdi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Hakikkaten rezillik, kağıdı kaçırdık derken hale bak,tekrar kucağımıza geldi..

7.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    Hakikkaten rezillik, kağıdı kaçırdık derken hale bak,tekrar kucağımıza geldi..

Hisseye inaniyorsaniz bu tur satislar aslinda alim firsatidir,yok ben guvenmiyorum sirketede hikayesine de derseniz bi an once kurtulumalisiniz hisseden.

Cunku inamadigin hissede durmak sizi zararina islem yapmaya zorlar

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ölüm daha 2 gün önce ugradı hanenize ve siz hala ky soyma derdindesiniz %400 bedelli kararı al spk ya basvuruda bulunma fon ne olacak acıklama 10.80 den 7 ye kadar milyon lotlar sat sonra deki Allah cc büyük hak var hukuk var inanın dinden müslümanlıktan sogutuyorsunuz milleti yeterince ah aldın kalmaz yanında ne bakanlar ne milletvekilleri ne patronlar toprak altında 7 göbek geleceginizden cıksın vurdugunuz paralar öyle yürek acısı vereki size mwvlam 10.80 den sattıgınız hisselerin parası tek tek kefen paranız olsun degerinin altında saphirayı sat yok para lazımdı vs içinimi boşaltıyon kilerin nedir bu hırs yeter artık yürek acısından yemek yiyemez oldu aileler cocugunun rızkını senin hissene yatıranlar bunlar Allah kitap bilir rahmetli hikmet kiler ilim irfan sahibidir diye giren var Allah kitap var var olmasınada ondan korkacak adamlık yok bu kilerde

Sayfa 67/690 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •