Sayfa 151/1002 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Viop - XIII

1. Akşam seansında da sopaya devam edecekler. Neyse en fazla %3 sopalar. Bağımlısı olduk. 116500 den 112 bine kadar her yerden longladik. Tepkiye oynayanlarinda eline verecekler.

2.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    Citigroup batmis diyorlar tweeterda. Belki de satisin nedeni budur
    Ben yazmıştım. Arapların parası orada, nakit akışı kesilir ise gidebilir diye. Muhtemelen paralarını çekiyorlar.

Birisi yazmış.
    Bakayım yabancı bir yorum var mı?

>>>>>>>>>
    Şahsi Öngörüler
    @Sahsi_Gorusler
    2008 deki kriz de #lehman brothers batarken #abd #citigroup batmasın diye hazinesinden 45 milyar dolar destek çıkarak batmasını engellemişti.Peki tüm dünya #borsa 'ları sert düşerkn #citi bu duruma öncesinde hazırlıklı mıydı?Açıkçası sanmıyorum,zarar yazma ihtimalleri daha yüksk.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Akşam seansında da sopaya devam edecekler. Neyse en fazla %3 sopalar. Bağımlısı olduk. 116500 den 112 bine kadar her yerden longladik. Tepkiye oynayanlarinda eline verecekler.
    Sakin olun arkadaşlar.
    Bence nakitinizi iyi yönetin.
    Nakitinizi iyi yönetirseniz full girmezseniz muhakkak kazançlı çıkarsınız.

4. Ey arkadaşlar kriz her daim kurbanını ister kan ile beslenir sermaye el değiştirmeli başka şekilde sonlanamaz dünya emeklilik sistemi çöküyor bu zararı karsilayamazlar

5.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Bugün uzun vadeli yatırımcı oldum fulledim bu psikoloji bir yerde kırılması lazım hayat devam ediyor.Medya ve sosyal platform lar bu işin iyicene cilkini çıkarttı.Eger hastalık varsa ve ciddiyse herkes ölecek se nakite geçip ne yapacaksın deli gibi satıyorsun mali.🤔
    Kasadaki paraya düşmüş hala sat sat.
    Biraz riskli oldu ama deneyeceğiz artık altın düşük yoksa onuda gomecem ne fiyatlara geldik hirs oldum..

6.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Uşak bedelli ne zaman
    Reis başvuru ettiler onay bekliyorlar

Tarih felan belli değil onaylayacaklar mı belli değil vs vs
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Bazen dalga geçerler iki çizgi ile teknik analiz yapıyorsunuz diye...
    İşte bu trend çizgisi senaryolardan birinin direk özeti, o senaryo içinde bir çok teknik çizim enstrüman var.
    Hiç bir analiz bazen tek bir çizgi kadar değerli değildir.
    Elinize sağlık...
    rica ederim Dostum. borsada trendsiz hareket edilmez. dowda 20,700-21 bin civarından geçen trende göre bizimde 88-89 bine düşmesini bekliyordum ama bizim endeks çok nazlı nazlı indiğinden 92 binleri zor gördü. normalde bilinen mevzu nedir; para tekniği çizer. şimdiki mevzuda; korona tekniği çizer. bu ay içinde bi dip bulunması gerekiyor. sonrasında virüsten iyi haberler çıkarsa 3 aylık bilanço beklentisi içinde ortam normale dönebilir. küçük yatırımcı düşüncesidir. y.t.d.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    hayal mayal hatırlıyorum ama aklımda kalan %3 düşerde ,%1 tepki verirdi bi %4 daha düşerdi ....bu gibi 3-4 ay hesap et işte ...bol volumlu günler yani
    her krizde farklı oluyor.

darbe günü % 2,5 açılış eksiydi sanırım sonra bi verdiler. anam anam.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 151/1002 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •