Sayfa 204/1002 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    işte haber linki...
    avrupa ile görüşmeler başlamış...

https://www.haberler.com/koronavirus...008204-haberi/
    Evet benim tahmin ettiğim gibi bir şey.

Mikrodalgaya cam veya porselen veya plastik tabak koyuyorsun ısıtmıyor ama su koyunca ısıtıyor. Belirli bir daga suyu ısıtıyor diğerlerini etkilemiyor. O şekilde olabilir.

Ama kadınlar laser ile ağda oluyor, öyle tek tek virusler buunuyor ise daha zor bir iş. Zaten kaç seans sürüyor ağda.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yeni nick hayırlı olsun

bi daha yazmıycam bu forumda zart zurt diye sallıyordun en son....Mr.VOB tu değil mi doktor? sanırım şey demek istedin eski nickle yazmıycam yenisini alıp geliyorum falan...
    Benim başka nickim yoktur. Saygılarımla.

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Aramızda hala şortta olan var mı?
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Piuuvvvv. Tebrikler.
    Teşekkürler

4. eveet felaket tellalları topiğine uğramadan olmaz ..la varya gün sizin gününüz yapacak bir şey yok.. bu çift taraflı bir oyun..aşağı da gidebilir yukarı da kaos bazen lazımdır olması iyidir.. ama millet artık bokunu çıkardı bir an önce normale dönmemiz lazım daha fazla düşüşe dayanamayacağım yarın da böyle olursa konkordato ilan edecem herhalde..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    eveet felaket tellalları topiğine uğramadan olmaz ..la varya gün sizin gününüz yapacak bir şey yok.. bu çift taraflı bir oyun..aşağı da gidebilir yukarı da kaos bazen lazımdır olması iyidir.. ama millet artık bokunu çıkardı bir an önce normale dönmemiz lazım daha fazla düşüşe dayanamayacağım yarın da böyle olursa konkordato ilan edecem herhalde..
    Felaket tellalligi demeyelim tecrube diyelim. Burdan koye yol olur yazilan mesajlar, uyarilar. Hemde zamanlamasiyla. Umarim kaybiniz olmaz. Varsa da en aziyla atlatirsiniz bu sureci.

6. Bugün en kötüyü gördük diye düşünüyorum, karamsarlık zirvede,hisse fiyatları pul olmuş,devletler kesenin ağzını açmış yarın mübarek cumanın son dem olması yüksek ihtimal pazartesi farklı bir algiya hazır olunmalı.
    Bugün seans sonuna hisseye ayirdigim miktar ile ful olarak daldık.Eger yarın veya pazartesi duruma binaen altınları da hisseye cevirecegim.Hedge filan yok uzun vadeci oluruz en fazla al/unut .

Hayırlı geceler olsun.

7. Newyork ta acil durum ilan edilmiş

8. Citi grup battı diye bir dedi kodu var

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 204/1002 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •