Sayfa 260/1002 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: Viop - XIII

Birinci parti alimlari yaptim. Asagi gelirse ikinci parti emirleri de verdim. Kismet artik.

Pzt bu endeks 99k 100k yi gormeli. Haftasonuna da long girerim.

Ekrani kapattim galan. Dusumu alip, tostumu yiyip bir meydana cikayim bakem.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Japonya merkez bankası likidite repo piyasası istikrarını sağlama sözü vermiş

ek devlet tahvili alımları devam edecekmiş
    Horozlar otmeye baslamadan Avrupa ve japonyadan haber pompalamaya basladilar asagidakide 2 dk once dustu

ECB's Chief Economist, Philip Lane was out with some comments in the last hour saying that the central bank stands ready to do more, adjust all the instruments and retains the option of future rate cuts if needed.

The ECB won't tolerate risks to monetary policy transmission and assumes virus shock will ultimately be temporary in duration, Lane added further.
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yaşlıları etkiliyor bu virüs daha çok...italya'da ölenlerin durumu aşağıdaki gibiymiş...toplam ölüm şimdilik 1.016 imiş...

....son üç haftada hayatını kaybedenlerin yüzde 2'sini 50-59 yaş grubundakiler, buna karşılık yüzde 98'lik bölümünü ise 68 yaş ve üzerindekiler oluşturuyor.
    sabah dusunuyordum bunu, boyle gıderse uzun vadede karlı cıkarlar bu ısten... buyuk yuk kalkar sosyal sıgorta sıstemının ustunden...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yaşlıları etkiliyor bu virüs daha çok...italya'da ölenlerin durumu aşağıdaki gibiymiş...toplam ölüm şimdilik 1.016 imiş...

....son üç haftada hayatını kaybedenlerin yüzde 2'sini 50-59 yaş grubundakiler, buna karşılık yüzde 98'lik bölümünü ise 68 yaş ve üzerindekiler oluşturuyor.
    Camilere daha çok 5 vakit yaşlılar gitmiyor mu ? Onlar neden kapatılmıyor ibadete ?

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Birinci parti alimlari yaptim. Asagi gelirse ikinci parti emirleri de verdim. Kismet artik.

Pzt bu endeks 99k 100k yi gormeli. Haftasonuna da long girerim.

Ekrani kapattim galan. Dusumu alip, tostumu yiyip bir meydana cikayim bakem.

Abi tam yazacaktım 99300 civarı tepkinin hedefi diye yazınızı gördüm altına imzamı atıyorum.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Camilere daha çok 5 vakit yaşlılar gitmiyor mu ? Onlar neden kapatılmıyor ibadete ?
    Bugun iktidarda chp olsa ve bu karari alsa bundan 50 yil sonra soyle derlerdi

Chp camileri ibadete kapatti.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bu arada gitmeden sunu diyeyim. Bu eregli ne ayak.

8.  Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    Devre kesici de, vbts de, brüt takas da, açığa satış yasağı da tabelaya hakim olana yarayan şeyler. Açıkcası ben piyasa yapıcı olsaydım yukarıda yazdığım şeylerin olmasını isterdim. Bilinenin aksine, piyasa yapıcıyı en çok zorlayan ve daha fazla zaman/sermaye ile spekülasyon yapmasını gerektiren şey “Serbestlik’tir”. Ve en çok da bunun olmamasını ister.
    Son alınan kararlarla Bist’in tamamı brüt takası alınmış gibi oldu.

Esen kalın.
    Öne çekeyim geride kalmış.

Sayfa 260/1002 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •