Sayfa 276/1002 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sn Aşkın,
    Bu düşüş kaç gündür sürüyor, FDow bile %30 düştü. Bu kadar düşüşü niye seyrettiler. Zaten buralardan B dalgası tepkisi gelmeliydi, herkes yazdı. Bu kadar saçma bir zamanlamayı ancak ya bu işten bir b.k anlamayan yapar, ya da bunda iyiniyet aranmaz.
    Çok haklısınız aynı zamanda taban marjını daralt tavanı aç yapılması gereken bu 30 dakika devre kesici bu kadar oynak piyasada tahta sahiplerinin ekmegine yag surmekden başka bir şey değil
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Az once markete gideyim dedim. O ne amk. Yagmalamaya gelmisler sanki.

Malta halki olabilecek lockdown a hazirlik yapiyor

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Likidite krizi var. FED önce kendi adamlarına para verir, aksi durumda rakibe cephane taşımış olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. 93.640 altına da inmesin artık...Testereye razıyız bi müddet...Ama yukarı doğru da baraj kapaklarını açsınlar bi zahmet...

THYAO, FDOW ve petrol fiyatlarını izlemeye devammmm...

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Az once markete gideyim dedim. O ne amk. Yagmalamaya gelmisler sanki.

Malta halki olabilecek lockdown a hazirlik yapiyor

Maltada üretim azdır. Liman karantinaya alınsa mahsur kalırlar, normal bir davranış.

Bu tip durumlarda akıl mantık dışı davranmayı gerektirecek çok güçlü ahlak gerekir o da zor. Din bu durumlarda devreye giriyor, doğrusu cennete girince ben de Allah'ı unutabilirim diye tahmin ediyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Dost ve kardeş malta halkına bak ya
    Ekmek bulamıyosalar balık yesinler
    Ya da malta eriği
    İşe bak ya

7. Malta ada normal...Tedariğini de çoğunlukla İtalyadan yapıyordur herhalde...

Umalım ki bizde vaka sayısı artmasın ve ölüm olmasın...Bizim milletten korkarım ben esas yağmalama konusunda...

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Malta ada normal...Tedariğini de çoğunlukla İtalyadan yapıyordur herhalde...
    Aynen. Sicilya dan geliyor cogunlukla. Su anda 12 vaka var ama trend hizlaniyir. Bir hafta 100 u bulur

Sayfa 276/1002 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •