Sayfa 277/1002 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Bugünde yüzde 20 düşmüş olsaydı derdiniz şirket sahipleri neden alım yapmıyor...…. Borsanın daha aşağıya düşeceğini tahmin etmişler ve bu uygulama gelmiş.Düzelir ise tekrar açarlar hemen bir günde bu kadar ön yargılı olmayın …Sizin aldığınız her karar doğrumu hiç yanlış yok mu hep kazanıyormusunuz…...Zaten hep kazanan iseniz bugünde yüzde 10 kazanca razı olun...…...Benim gibi zarar eden bari yüzde 10 zarar etsin...….
    Bu bir tedbir, düşer yada yükselir marjı kısmak bir nev-i önlemdir piyasalar şuan başı kesilmiş horoz formasyonunda
    düşer cıkar önemli olan böyle havalarda marjın ucuk kacık seviyelere gelmesini önlemek, yatırımcıyı korumaya calışmaktır.
    arkadaşlar neden isyan ediyor anlamakta zorluk çekiyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Aynen. Sicilya dan geliyor cogunlukla. Su anda 12 vaka var ama trend hizlaniyir. Bir hafta 100 u bulur

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sicilya da ada...Çok normal...İyice azalıyordur mal...

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu bir tedbir, düşer yada yükselir marjı kısmak bir nev-i önlemdir piyasalar şuan başı kesilmiş horoz formasyonunda
    düşer cıkar önemli olan böyle havalarda marjın ucuk kacık seviyelere gelmesini önlemek, yatırımcıyı korumaya calışmaktır.
    arkadaşlar neden isyan ediyor anlamakta zorluk çekiyorum
    Boğalar isyan ediyor Kaç gündür kırmızı görmekten azdık iyice...

Açın baraj kapaklarını...

Aynen oyle. Vaka sayisi da artiyor. Sikisip kaldik. Acaba turkiyeye mi gelsek. Yayla da ev var oraya kapaniriz

Futse 15 dk da obo oldu olacak. Dipte obo aranıyormuymuş gorelim bakalım. Heheh.

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Boğalar isyan ediyor Açın baraj kapaklarını...
    Bak acarım barajın kapanı, sonra ben yandım ben bittim dersen terliği yersin

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Aynen oyle. Vaka sayisi da artiyor. Sikisip kaldik. Acaba turkiyeye mi gelsek. Yayla da ev var oraya kapaniriz

Paran varsa bütün dünya evin. Zenginler Yeni Zelanda'ya gitmiş, güzel yer.
    Ortalık sakinleyince geri gelirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. 96.500 üstü kapanış çok şık olur bugünlük ve haftalık marjlardan dolayı ancak bu kadar...

Ama haftaya baraj maraj dinlemeyiz kalksın engeller...

Sayfa 277/1002 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •