Sayfa 296/1002 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Viop - XIII

1. Parayı ekonomiye sokmaları lazım.

Keynes çukur aç çukur kapa hiç bir şey bilmiyorsan demişti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Avrupa borsaları koptu gidiyor

Aşı bulundu haberi gelirse

Bi tavan dan teslimat daha yaparım

Aşı zaten bulundu. Bir kaç tane hemde. Ama bunun önce hayvanlar sonra insanlar üzerinde yüzlerce kez denenmesi vs gerekiyormuş. Kesin sonuç için 6-12 ay diyorlar. Anlattılar geçen akşam tvde. Aşı bulundu yani ama laboratuvar ortamında. Saha denemeleri henüz başlamamış hiçbirinin.

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    600 e 52 lira kar yapmışım. çok güzel kazandırdı. bu saatten sonra 100 bini geçsede mal almam. haftasonu stresini ben almiyim...
    Bakalım hafta sonu riskine ne kadar cesur piyasa fil nakitteyim pazartesi bende karar günü gözüküyor .

4. bundadamı tavan var şimdi...

5. Aşıyı Çin bulur. İnsalar üzerinde dener.

Batıda denek bulmak zor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bende biraz yaralarımı sardım, iyi ki tedbirler alınmış sayelerinde bist yeşillendi bugün
    dün kapanışa doğru korkuya atladım fulledim ama dow ve ortam yüzünden uyuyamadım bile..

bir sürü grafik çizmiştim dow 20,700-20,800 civarını bir anda kırmaz dönmeli diye. dax 10 bine tepki vermeli, 14 binden 9 bine tepkisiz düşmüştü. onların tepki vereceğini düşünerek almıştım hislerim doğru çıktı.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bende biraz yaralarımı sardım, iyi ki tedbirler alınmış sayelerinde bist yeşillendi bugün
    dün kapanışa doğru korkuya atladım fulledim ama dow ve ortam yüzünden uyuyamadım bile..

bir sürü grafik çizmiştim dow 20,700-20,800 civarını bir anda kırmaz dönmeli diye. dax 10 bine tepki vermeli, 14 binden 9 bine tepkisiz düşmüştü. onların tepki vereceğini düşünerek almıştım hislerim doğru çıktı.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    CB sistemi çok güzel...Alınan tedbirlerle hafif atlatıyoruz herşeyi...

Sayfa 296/1002 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •