Sayfa 340/1002 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Viop - XIII

1. Ons olayı çok dillendiriliyor son zamanlarda...

Arkadaşlar kimsenin altın falan sattığı yok, sadece türev araçlarda işlem yapanlar nakite geçmek için pozisyon kapatıyorlar...

Adamlar ellerindeki bütün varlıkları(future, forward, option, fx, btc) nakite döndürmenin derdindeler...

Yanlışım varsa bilen düzeltsin lütfen, benim bildiğim altın fiyatları (veri ekranında gördüğünüz ons/gold parametresi) amerikadaki COMEX tarafından belirleniyor/sağlanıyor...

COMEX ise abd' de sadece emtia alım satımı yapılabilen vadeli ve kaldıraçlı bir piyasa...

COMEX' te atıyorum günlük 5 bin ton altın trade ediliyorsa, aslında alınan da satılan da altın değildir...

Altın fiyatlama mekanizması başlı başına saçmalık zaten, spot piyasa fiyatını türev piyasalar belirliyor, dolayısıyla bu gibi durumlarda sağlıksız fiyatlamaların oluşması normaldir...

Altın gömşedi.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Zamanlamanız muhteşem.
    Zaten satmak için fırsat kolluyordum, Ocak ayı ilk haftası satmışım, XagUsd 18 görünce. Ben sattıktan sonra bir kez daha test etti 18 i.

KAP: PGSUS [ ] PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/828965 Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

Tırt.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Zaten satmak için fırsat kolluyordum, Ocak ayı ilk haftası satmışım, XagUsd 18 görünce. Ben sattıktan sonra bir kez daha test etti 18 i.
    Siz profesyonel portföy yönetiyorsunuz,tebrik ederim.

KAP: YKB YKBNK [ ] YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/828966
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...70d4c33a65648e

Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

Bankalar temettü konusunda zaten Tırt.

7. Tamamen duygum ve atmasyonum:
    Brezilya iıyla görüşüp tokalaştı mı?
    Evet
    Brezilyalı pozitif mi?
    Evet
    Hiç kaçarı yok bence
    İvanka da virüslü biriyle aynı ortamda oturmuş konuşmuş duydum, o da ayrı
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Aksam Trump testlerim pozitif derse boku yedik, yok turp gibiyim derse ihya olduk. 22 de aciklama yapacak.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Ons olayı çok dillendiriliyor son zamanlarda...

Arkadaşlar kimsenin altın falan sattığı yok, sadece türev araçlarda işlem yapanlar nakite geçmek için pozisyon kapatıyorlar...

Adamlar ellerindeki bütün varlıkları(future, forward, option, fx, btc) nakite döndürmenin derdindeler...

Yanlışım varsa bilen düzeltsin lütfen, benim bildiğim altın fiyatları (veri ekranında gördüğünüz ons/gold parametresi) amerikadaki COMEX tarafından belirleniyor/sağlanıyor...

COMEX ise abd' de sadece emtia alım satımı yapılabilen vadeli ve kaldıraçlı bir piyasa...

COMEX' te atıyorum günlük 5 bin ton altın trade ediliyorsa, aslında alınan da satılan da altın değildir...

Altın fiyatlama mekanizması başlı başına saçmalık zaten, spot piyasa fiyatını türev piyasalar belirliyor, dolayısıyla bu gibi durumlarda sağlıksız fiyatlamaların oluşması normaldir...
    +1......

Elimdeki tüm varlıkları satsam bile kriz öncesi bir dönemde altın satmam. Bana göre zor zamanların tek gerçek parasıdır altın. Bunu da kimseyle tartışmam.

Sayfa 340/1002 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •